SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spam post PROGRESS vol.2

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138144

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
i jeszcze dodam cos...ze Studiego i innych sie smiejesz ale jak cos o Tobie jest, ktos z Ciebie sie smieje to od razu płaczesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Goń sie.

I wracaj do piaskownicy.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
oj oj juz sie nie rozplacz przynajmniej nikomu nie musze nagich zdjec wysylac zeby mnie trenowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nabijanie sie z moich zdjęć, tego że je wklejam żeby Body oceniał postępy i modyfikował diete jest właśnie na twoim poziomie.

Trenuje i wszystko robie profesjonalnie bo chce osiągać jak najwieksze efekty ponieważ chce zostać zawodnikiem.

Smiej sie. Mam nadzieje ze sie kiedyś spotkamy.

Studi i inni mogą sie ze mnie śmiać bo ja robie to samo ale o tobie nic nigdy nie powiedziałem.

Nie mialem nigdy dobrego zdania po twojej wypowiedzi administracji/ moderatorach.

Zresztą gdzie cie nie widze to ciagły spam.

Pozdr.



Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-03-20 18:41:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
haha dobry jestes jakos kiedy tu nie wejde to ty spamujesz wiec mow za siebie

i nie rozpedzaj sie tak ze swoimi wnioskami i nie wkladaj słow w moje usta ze sie z Ciebie kurva smieje z tego co robisz

smieszna jest ta naga fotka i tyle - nic wiecej to co sie tak czepiasz i wymyslasz i dopisujesz rozne rzeczy

a to co robie na SFD co czytam i co pisze to chooy Ci do tego bo nie wiesz co czytam a spamuje nie wiecej od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
Nie mialem nigdy dobrego zdania po twojej wypowiedzi administracji/ moderatorach

a ja nie mialem dobrego zdania ze taki obrazalski jestes

Zmieniony przez - Sucre12 w dniu 2009-03-20 18:45:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest 2 spam w którym pisze lecz tylko czasem.

A ty w odżywianiu w hvj spamów zapisałeś pisząc post pod postem jak to banan mówił.

Nabijasz sie ze mnie wklejajać zdjęcia i dawając te głupie buzki.


Po drugie jeśli mi hvj do tego co robisz to co tobie do tego komu zdjęcia wysyłam?

Pozdr

Ps. Już widze że błąd robiłem wklejajac fotki z twarzą i ogólnie to robiąc bo zaraz z nudów powklejasz gdzie indziej.

Zmieniony przez - Rybas w dniu 2009-03-20 18:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
elo robaczki

jak tam w spamie? prócz kłotni kwiatuli z rybasem?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
juz sie rozpedzilem - jakbys byl fajna laska to moze

a ze spamowalem w odzywianiu...bardzo fajny spam byl - nie byles nie mow

i jakbys nie wiedzial - to czesc osob tutaj piszacych w tym spamie stwierdzila ze wlasnie jak ja przyszedlem to rozruszalem tamten spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obrazliwy nie jestem ale to juz lekka przesada jest.
Umieszczam zdjęcia w dzienniku i nie chce aby po innych tematach one wędrowały.
Po prostu.

Więc no offence i koniec tematu.

Pozdr.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SZOK!!!! ARNOLD WYSTAPI W 4 TERMINATORZE!!!,m

Następny temat

Eh spadki:(

WHEY premium