SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

snickers ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 612
mam pytanie jak mam braki kalori czy np moge zjesc batona np snickersa ?troche dziwne pytanie ale niepowinno sie jejsc zaduzo słodyczy np 2 snickersy to 1000 kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Sergiusz nie zapomina ...

Włoskie obozy pracy , może chłopaka trzeba ratować, ale On kicka ćwiczy więc da radę choć i herkules dupa kiedy włochów kupa .

A ten snikers z L-ką i guaraną ... jadłem już, ale nie oczarował mnie swoim powabem . Dla mnie to nic dobrego dla zdrowia. A te dodatki to marketingowe zawracanie głowy. Dla amatorów tygodniowej diety redukcyjnej w sam raz do pepsi light na przykład.

Zmieniony przez - sergiusz w dniu 2007-06-29 14:08:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
wszystko jest dla ludzi rob co chcesz twoj wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A nie lepiej objeść się owocami i skorygować dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BODZIOO89 jeżeli nie masz uprzedzeń do słodyczy to w sumie możesz tym nadrobić jednak pamiętaj, że wartości odżywczych to te batoniki nie mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
W dobre diecie nie powinienes miec brakow kalorii.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
chyba że się redukujesz ale wtedy Snickers ? hmm
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Żadnych batonów, no może jeden na miesiąc, aby odciążyć psychikę od mocarnej i restrykcyjnej diety.

A propos, jak ostatnio, tj. 10 miesięcy temu przesiadywałem na forum był tu taki spec od snickersów, nie pamiętam tylko czy był to Rothen czy k3ho ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Ja spec od snickersów ? w jakim sensie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Pmiętam, że jeden z Was uwielbiał snikersy - stan sprzed 10 miesięcy, pamiętam jak dziś jak się z tego śmialiśmy. Który to wyjechał na dość długo gdzieś koło maja, czerwca 2006 roku, gdzieś do włoch chyba ... ? ... Skoro nie Ty, to k3ho był snickersowym łakomczuchem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 265 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1288
snickersy, marsy to shit
nie lepiej zjeść sobie gorzkiej czekolady 90%? Przecież ona jest pyszna

All the good things for those who wait

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2229
jeśli chodzi o batony to chyba snicers ma najlepsze warotści odżywcze bo ma orzeszki w środku :] ale i tak jest shitem ;] lepiej zjeść same orzeszki lub serek wiejski :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do sprawdzenia

Następny temat

zapotrzebowanie na bialko, tluszcze i w/w

WHEY premium