SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNICKERS PO TRENINGU!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
OSTATNIO RZUCIŁEM OKIEM NA SKŁAD BATONA Z TRECA-SKŁAD JAK U GAINERA CZYLI MOZNABY GO WRZUCIC PO TRENINGU-Z CIEKAWOSCI LOOKNĄŁEM NA SKŁAD SNICKERSAI ODZIWO SKŁAD JEST PRAWIE TAKI SAM!!!MOZE PROPORCJE BIAŁKA DO WĘGLI W BATONIE Z TRECA SĄ LEPSZE ALE JAKO POSIŁEK PO TRENINGU MYSLE ZE PRZY PRAWIE TAKIM SAMYM SKŁADZIE SNICKERS NIE ODBIEGA OD TEGO BATONA!CO WY NA TO????

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tam cukier nie przeszkadza, mogę w ogóle nic słodkiego nie dodawać, ale gorzej z współtowarzyszami
dziękuję bardzo za pomoc, :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
a gdzie w snikersie 22g tłuszczów nienasyconych?
1

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
eheh. j/w

po treningu najlepiej gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
A GDZIE W TRECKU TŁUSZCZE??W SNICKERSIE JEST OLEJ SOJOWY!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
CZARNUCHOK POBIEGŁ DO SKLEPU PO SNICKERSA!!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Po treningu nienajlepsze rozwiązanie.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
hehe

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
BO WIECIE JUZ PO TYCH GAINERACH MI SIE ****A ŻYGAC CHCE I SZUKAM CZEGOS INNEGO!!MYSLE ZE SNICKERS BYŁBY DOBRY!CENOWO W PORÓWNANIU DO TRECA TO NIEBO A ZIEMIA!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój kolrga który co prawda ma taka budowe ze słodycze mu nie szkodzą zawsze je przez treningiem ale moze nie tylko dlatego tak mu dobrze idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
kup sobie lepiej banana a nie słodyczami to treningu sie obrzerasz ja żadnego podobieństwa nie widze

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Full nie baw się w snickersy tylko strzel sobie carbo cytrynowe i tyle.I się nie zrzygasz i też będzie ok.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko

Następny temat

bialko-jakie

WHEY premium