SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rossiNH/ Dziennik Treningowy/ Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
aha i do twarogu tez oliwa :)

musze pomyslec jak te tluscze dobic i rozlozyc :) tzn moze nie dobic bo pije ich tyle ile trzeba ale wiekszo a raczej prawie wszystko pochodzi z oliwy :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokladnie przypominj sobei mielone, czy karkowke czy skore z kurczaka i inne tluste miesa. Na prawde nie chodzi o to by chlac oliwe szklankami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
ja wiem wiem tylko nie mialem co dac innego to musialem jakos je uzupelnic dlatego cisnalem oliwa... kurcze moze orzechy kupie rano bede jadl plus to inne miesko czasem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
Waga-76,6 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Rozdziel MC z przysiadem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
tzn jak? Bo Obli pisala ze nie ma jakiegos problemu laczenia tych 2 rzeczy :):)


?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
Obli bo w temacie w dziale Odchudania, zmienilas mi te pompki na poreczach na unoszenie tulowia z opadu ale tego tez chyba nie jestem w stanie u siebie zrobic ;/;/;/ musialbym mocno pokombinowac a i tak nie wiem czy zadziala;/;/;/ zaraz chce isc na silke wlasnie na Plan B czym to zastapic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Niby nie.
Choc ja osobiście albo zrobiłbym podział na 2 zestawy góra-dół

albo rozdzielił te 2 cwiczenia.

Szkoda w zasadzie nie korzystać z takich ćwiczen jak siad czy mc 3x w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792
a jak bym skorygowal ten plan pod cos takiego? (bo tego ostatniego w B nie dam rady raczej na pewno :( )

A
Przysiad 5x5
podciaganie 5x5
zolnierskie 5x5
klatka 5x5
B
przysiad 5x5
MC 5x5
wioslo nachwyt 5x5
klatka poziomo 5x5

moze cos takiego byc czy zle kombinuje? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
WIesz, nie chce się wcinać Obli - pewno zna Twoją sprawę lepiej niż ja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę do oceny ! 15 lat!

Następny temat

Aeroby w ciągu tygodnia.

WHEY premium