SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekordy w pompkach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4402
Ćwicze bardziej na wytrzymalosc tak ze macham przeszlo 300 na rekord w seriach 80-120 powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1089
ja dziś robiłem 41 a rekord 46 tylko porządnych. Ale po tym rąk nie czujesz. Ja codziennie robie 30 żeby na drugi dzień umieć kubek z wodą trzymać. Bo jak zrobiłem ten max to kurde przez 2 dni taki ból w barkach i klacie jak cholera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Przeszło rok temu, jak zmuszony byłem robić trening domowy z przyczyn niezależnych ode mnie, wykonywałem ok. 250 pompek z nogami na krześle i obciążeniem 10kg na plecach. Po ćwiczeniach siłowych odkąd pamiętam to zawsze pogarszał mi się wynik w pompkach do tego stopnia, że nawet nie chcę ich próbować (zdecydowanie mam włókna siłowe, nie wytrzymałościowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
mmm lubie pompki w MONie zamiast biegac wolalem pompowac, dziennie przed capsztykiem robilem 220 oczywiście nie naraz seriami 70,60,50,40 a teraz w rezerwie (yebać MON)na uchwytach jak cwiczylem na rzezbe to w 35-40 min 300-350 w 6 seriach, a teraz robie sobie z obciazeniem do plecaka wkladam 15kg i jazda 4 razy po 25 a waze 75kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1075
hmm tak na maxa to.. do 40 dojde bez problemu ale po 40 powoli wymiekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
Mam 17lat i na kostkach (pięściach) robie około 40-50 pompek technicznych.. i mam pytanie czy samymi pompkami można troche podpakować?? Czy można sobie trochę mięśnie wyrzeźbić?? dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158
O, to ja się wypowiem:

Pompki nie za bardzo zrobią masę, tzn. zrobią, ale nie będą to poważne rezultaty. Jeśli nie masz czasu na siłownię to chyba będziesz zadowolony z efektów regularnego robienia pompek. Powiedzmy, że będzie podobnie jak z brzuszkami - mięśnie nie powiększą się za bardzo, ale granica między mięśniami jakby bardziej się zaznaczy No i wytrzymałość mięśni ci się poprawi.

Wbrew pozorom zrobienie 100 pompek na raz to nie jest problem, o ile będzie to twój priorytet (tzn. nie, że będziesz robił pompki raz na tydzień, albo w ogóle tylko od czasu do czasu z nudów )
Zobacz tu: http://www.hundredpushups.com/index.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7
dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1006
ja robie około 25 ale żadko zdarza mi się robić pompki a tak pozatym pierwszy post na forum więc witam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
na zakoncznie treningu sportow walki robilismy 60 pompek. jak kto dawal rade, bo po 1.5h to juz ciezko miec jakas sile. choc mialy to byc techniczne pompki.

Zmieniony przez - tuo w dniu 2008-07-15 14:19:50



tuo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje pierwsze HST

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium