SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ściąganie łopatek w pompkach i podciąganiu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2764
Witam.Mam pytanie czy podczas robienia pompek i podciągania należy mieć ściągnięte łopatki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2764
Dzięki.Prosze innych użytkownikow o wypowiedzenie się na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Nie ma co sie wypowiadac.
Musisz miec sciagniete przy tych cwiczeniach i tyle, chociazby dlatego, zeby lepiej czuc prace miesni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2764
Niedawno wyczytałem ze nie powinno się ich ściągać przy podciąganiu ponieważ sie łopatki nie rozciągaja itp...i dlatego chciałem zobaczyć opinie innych użytkowników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Musisz mieć ściągnięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2764
A rodzaj chwytu co jaki czas mam zmieniać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Tak.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Rodzaj chwytu, to jak chcesz.
Ale to tez zalezy bardziej od planu.
Szeroko nachwyt - bardziej narazmienne pracuje, podchwyt bicepsy. Jest jeszcze chwyt neutralny.
Warto czasem je zmieniac, nie ma okreslonego czasu po ktorym trzeba zmienic chwyt.
Przeczytaj to: https://www.sfd.pl/KINEZJOLOGIA_POROWNAWCZA_:_DRAZEK,_WYCIAG_GORNY;_RODZAJE_CWICZEN_A_PRACA_MIESNI-t296016.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2764
Co do planu to wykonuje program 50 podciągnięć www.podciaganie.pl .Jeśli go skończe to moge opisać jego efekty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2764
A czy te ćwiczenia dadza mi efekty jeśli nieposiadam diety?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sugestie dot. treningu osoby starszej.

Następny temat

Plan cwiczeń

WHEY premium