SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja problem z spadkiem wagi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26515

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
dobra mam nadzieję,że dam radę i to mi pomoże.A jeszcze się zwrócę ponownie co do biegania mam dalej kontynuować bieganie czy lepiej skupić się na ćwiczeniach podanych przez was? czy ćwiczenia i bieganie? A mogę wpierw opanować dietę a potem ruszyć z ćwiczeniami? mam jeszcze pytanie do was w minione wakacje moja dieta polegała na omijaniu chleba ziemniaków i dużej aktywności czyli bieganie oraz granie 3 razy w tyg w siatę na wadze zauważyłam spadek o około 4 kg było to spowodowane bieganiem czy jedzeniem ? wiem ,że nie jesteście wróżkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Sama sobie odpowiedziałaś

Laska, póki co to tu jest dużo gadania, a mało roboty. Dlaczego jeszcze nie robiłaś wybranego przez siebie treningu?
Możesz biegać następnego dnia po treningu siłowym, nie ma przeszkód.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 649 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12356
Rany, dziewczyny naprawdę macie cierpliwość

Nosek,
Na początku ogarnięcie miski jest pracochłonne, potem przyjdzie już prawie automatycznie, bez wysiłku.

To swoje ostatnie pytanie powyżej przeczytaj jeszcze raz, na pewno chciałaś je zadawać? Ile Ty masz lat 13?
Dały Ci przecież dziewczyny zalecenia do diety i treningu.

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
spoko,spoko już nie zadaje pytanie nie chce ,aby wasza cierpliwość się skończyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
mój jadłospis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
rallygunia


Młoda czy ty w końcu zaczniesz współpracować??
Dałam Ci rozkład 130B/130ww/85T co daje 1800 kcal




chyba nic do Ciebie nei dociera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
to ten proporcje mają być takie same? to ja nie wiem co aj już mam jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
No po to załam Ci rozkład 130 bialka, 85 tłuszczu, 130 węglowodanów, żebyś trzymając się tego i trenując miała szanse uzyskać ładną sylwetkę, więc TAK proporcje mają być takie jak Ci podałam. jeśli każdego dnai będziesz jadła w innych proporcjach to nie da się określić co ma dobry wpływ na chudnięcie w Twoim przypadku a co powoduje że tyjesz....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
ok. idę układać kolejny jadłospis a może być o 5-10g mniej lub więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nosek, aż sprawdziłam, czy masz więcej, niż 13 lat.
Jesteś wybitnie niegarnięta i nie współpracujesz. A powiem więcej, marnujesz nasz czas.

Masz tydzień na poprawę. Twoja decyzja, co z tym zrobisz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Następny temat

Kama / REDUKCJA podsum. str 39

WHEY premium