SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja problem z spadkiem wagi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
tak wiem wiem,ale tak po prostu wyszo,że w lodówce nic innego nie było.A jak zjem ziemniak raz na 3 mies to chyba się nic nie stanie prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozkładu nie oceniam, bo nie wiem jaki masz zadany, ale zastanawiam się jak jesz te potrawy, bo tak się trochę kupy nie trzymają. Ja bym nie wiedziała jak wsadzić łyżkę żeby zjeść niecałe pół szklanki rosołu na przykład. Orzechy pogryzać to super przekąska, ale wiórki na sucho, to myślałam, że może z czymś łączysz, czego tu nie ma. No i kurczaka nie jemy, a Ty masz tylko takie mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
Kurczaka nie jemy?!:o jak to to co ja mam jeść? oprócz wieprzowiny ? Nie mam kasy na jakieś indyki łososie itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej x15
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej x1
4. Wyciskanie sztangielek siedząc x15
5. Prostowanie tułowia na ławeczce xc15
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) x15
8. Prostowanie nóg siedząc x15
9. Uginanie nóg leżąc x15
10. Przywodziciele na ginekologu x15
11. Odwodziciele j.w. x15

trening A
1) Wznosy nóg z leżenia x15
2) Wspięcia na palce obunóż x15
3) Przysiady klasyczne z hantlami x15
4) wejście na ławkę z hantlami x15
6) Pompki klasyczne max powtórzeń x10
wszystko po 2 obwody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
indyk jest droższy o 1-2 zł za kg w zależności od sklepu, a poza łososiem są inne tańsze ryby...


Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-03-13 21:30:55

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
no tak,ale z podanego linku wynika,że można jeść kurczaki.I po drugie ja jestem na utrzymaniu mojej mamy taty i oni też by chcieli to jeść no i jeszcze rodzeństwo więc tak tani nie przejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Owszem jest mowa o kurczakach, ale na pewno nie tych sklepowych, hodowanych na hormonach, tylko o tych z pewnego źródła.
Zawsze można się dogadać z rodzicami, sądzę że nie powinno być problemu jakbyś z nimi porozmawiała i np. zaproponowała mamie, zeby zamiast kurczaka u rzeźnika wzięła Ci 200g indyka (który jest droższy o parę groszy) i zrobiła go tak jak kurczaka. Są różne rozwiązania, to tylko przykładowe. Trzeba mieć tylko chęci, żeby coś zmienić. Rozmowa z rodzicami nie zaszkodzi.

Zmieniony przez - kama_88 w dniu 2012-03-13 22:40:17

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
Spróbuję.A czy ta zmiana ma duży wpływ na chudnięcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A obciążenia z treningu?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
tak samo butelki 2 l .Czytając dzienniki innych dziewczyn powinnam je zwiększać prawda? Czy wiąże się to z kupnem sztangielek czy po prostu mogę to zrobić w domowy sposób?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Następny temat

Kama / REDUKCJA podsum. str 39

WHEY premium