SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja problem z spadkiem wagi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
za malo bialka - za duzo wegli i z tego co widze, to tam sie chyba czaja jakies gotowe mielone z biedronki? to chyba za dobry pomysl nie jest

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
nie to jest domowe mielone tylko nie wiedziałam jak to napisać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej x30
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej x30
4. Wyciskanie sztangielek siedząc x30
5. Prostowanie tułowia na ławeczce x30
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) x30

8. Prostowanie nóg siedząc x30
9. Uginanie nóg leżąc x15

trening A
1) Wznosy nóg z leżenia x30
2) Wspięcia na palce obunóż x30
3) Przysiady klasyczne z hantlami x15
4) wejście na ławkę z hantlami x15
6) Pompki klasyczne max powtórzeń x15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
nie do końca rozumiem jak ćwiczysz. robisz jedna serię po 30 powtórzeń? a jakie obciążenia używasz? rozpisz trening dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
rzeczywiście źle to określiłam.Robię x 15 po 2 serie :)obciążenia to 2 ,2 l butelki z wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Dawno tu nie zaglądałam. A jak tam miski z marca??? Bo widzę, że chaotycznie dosyć wrzucasz te miski i treningi, i tak na prawdę nic nie wiadomo.

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
jadło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
Nie dodaje codziennie,bo nie mam specjalnie czasu,ale jem na ten wzór raz może zdarza się,że mam za mało białka a za dużo węgli.Staram się.Co do ćwiczeń mam zamiar biegać.ale nie wiem czy to ma sens co do zmiany sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Wiesz, żadna z nas nie ma strasznie dużo czasu, ale jeżeli chcesz, żeby dziewczyny Ci pomogły, to też musisz im pokazać, że Ci zależy. A jak wrzucisz raz na jakiś czas miskę i różne są rozkłady BTW jak sama mówisz, to nie wiadomo, co się dzieje, pomiarów też nie widać. Pamiętaj, że to bieganie, to powinno być dodatkiem do siłowego.

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
Ok ,rozumiem będę się starać :) Nie kiedy nie chce denerwować dziewczyn moim jedzeniem,bo wiem,że są kiepskie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Następny temat

Kama / REDUKCJA podsum. str 39

WHEY premium