SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1558
Witam,
Czy przy redukcji - rzecz jasna, cel to spalić tłuszcz, nie stracić mięśni - wystarczą takie suple jak TSE Olimp i ACTIVLAB BCAA L-GLUTAMINA XTRA? Plan jest taki zeby 3 razy w tygodniu siłownia i trening FBW, a pozostałe 4 dni aeroby. Aeroby rano - na czczo, bo ponoć tak najlepiej? (moze lepiej 3 dni aerobów, a jeden dzien na pełen odpoczynek?). Pozatym trening ABS2 (zastanawiam sie czy nie przeskoczyc na ten czas na a6w, bo ponoc lepszy przy redukcji i na rzeźbę mięśni brzucha?).

Zamierzam brać codziennie zalecana na opakowaniu porcja TSE (2tab) i BCAA przed oraz po ćwiczeniach (rowniez wg. zaleceń producenta). Czy to wystarczy?
Czy moze warto zainwestować w coś innego, lub coś dorzucić? Dodam że TSE już mam, BCAA planuje dopiero zamówić. Moge w razie czego kupić inny spalacz, TSE się nie zmarnuje. Jednak czytałem na forum całkiem pozytywne opinie na jego temat.

Moje BF (liczone prymitywnie, bo tutaj http://www.zmierz-bf.za.pl/BF.swf ) to 14-15%. Chce spalić jeszcze troche zalegającego tłuszczu - tak ze 3-4 kg? Żeby jednak odsłonić mięśnie trochę bardziej.

Dieta oczywiście jest:
B-185g ; T- 46; W-202 (2,5 - 0,6 - 2,7 /kg masy ciała)

Do tej pory nie stosowałem żadnych supli - boza WPC ktorym uzupełniam diete i l-karnityną, którą odstawiłem, sam już nie pamietam kiedy.



obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak fotografii...

Wiek: 21

Waga: 77

Wzrost: 174

Cel cyklu: redukcja

stosowane już wcześniej suplementy : jakiś czas temu L-karnityna, którą odstawiłem.

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: WPC

ilość dni wolnych od kreatyny: brak kreatyny

przewidziane finanse na cykl: ze zdrowym rozsądkiem

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1558
ok, to jasne:)
Tylko chodziło mi o to, czy moge w ten sposób podliczyć całość amino jakie przyjmuje przed i po treningu.


Pozdrawiam serdecznie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to tak

A6w jest dobre na górne mięśnie brzucha.
ABS II ogólnie lepszy.




thermo speed extreme dobry na początek

bcaa bierz w dawkach 1g na 10kg przed i po aerobach.

glutaminy nie bierz bo nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1558
odnosnie treningu - cardio lepiej w dni NT, czy w treningowe, odrazu po treningu siłowym? Czytałem własnie na forum artykuł, ze efekty zdecydowanie lepsze, kiedy cardio zaraz po siłowym - i chyba tak zaczne. W tym przypadku BCAA przed treningiem i po skończeniu cardio?

Czyli kupić inne BCAA? bo to o którym pisze, ma Glutamine w składzie. Chyba nie zaszkodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Mozesz kupic BCAA z glutamina w skladzie. Wtedy odpowiednio zwieksz porcje.

Mozesz robic po silowym ok. 20-25min sesje aerobowe, ale mozesz tez w DNT. POza tym, dobrym wysjciem byloby dorzucic HIIT/tabate.
Nie przesadzaj ze wszystkim, bo organizmu musi tez miec troche odpoczynku.
BCAA xtra 2g/10kg masy ciala na porcje.

Mozesz zrobic tak, ze 14g przed silowym i 14g po aerobach, mozesz dac 10g przed silowym, 10g po silowym i 10 po aerobach-jak wolisz, jak Ci wygodniej.
A mozesz zarzucic z 20g bcaaxtra przed silowym, a po aerobach zjesc pozadny posilek

Ze spalaczy, jesli juz, to wzialbym CLena z treca, nie tse.

A6w jest dobre na górne mięśnie brzucha.
ABS II ogólnie lepszy.


Ogolnie to dwa sa z bani. Najlepszy jest dobrym trening miesni brzucha z obciazeniem na silowni.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1558
Spróbuję w jednym tygodniu po siłowym, w inne w dni treningowe. Po siłowym planowałem własnie robić intensywny HIIT.
Dzięki za rady.
A jesli chodzi o brzuch - od dawna ćwiczę go na siłowni, postanowilem spróbować czegoś nowego:) Przy ABS 2 wyszło jak słabą mam dolną cześć - z trudem robię unoszenie bioder w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To zacznij cwiczyc miesnie brzucha, jak nalezy.

Po silowym, hiit? Chyba ocipiałeś <sry> HIIT wrzuc w DNT.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-08-18 10:29:49

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1558
A odnośnie tabate - czy to coś tego typu?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1558
acha, czyli po treningu po prostu 30 minut cardio? Jesli bede to robił, to w DNT juz chyba sobie odpuscic?

Dzieki za rady i daję SOG:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
IMO najlepszym sposobem na wykonanie tabaty jest przysiad, z unoszeniem hantli w gore. Angazuje wiekszosc miesni do pracy. Przewaznie po sesji skladajacej sie z 7-8 "serii" chcialo sie rzygać

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1558
LIPO(X)PACK Z9...

Odnośnie supli - dzis pytałem po sklepach i nigdzie w okolicy nie mają tego BCAA która chciałem. Wkońcu zajrzałem na siłownie, bo i tam mają sprzedaż - instruktorka wogóle odraziła mi tę firme, a pozatym poleciła zupełnie inny specyfik: LIPO(X)PACK Z9. Ponoć pare osób z siłowni spróbowało tego i wracali po więcej

Znacie to cudo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Trecowski spalacz. Z opinii wynika, ze bardzo dobry.

BCAA xtra jest ok, ewetualnie mozesz wziasc samo bcaa.Cenowo bedzie dobrze.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAN orotine

Następny temat

Mini redukcja

WHEY premium