SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przerost nóg, mała klata

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 280
witam, od kiedy pamiętam zawsze zwracałem uwagę na trening nóg, najpierw wioślarstwo zrobiło swoje, a potem kulturystyka, nigdy nie olewałem treningu nóg i ostatnio na siłowni w lustrze zauważyłem że moje uda odstają od innych partii ciała- są po prostu większe, i tu pojawia się pytanie: czy mogę zaprzestać treningu nóg, albo samych ud, i w to miejsce dodać trening klatki? Jeżeli tak to jak by to miało wyglądać ? coś w stylu: "pon: klatka góra + triceps, środa plecy + biceps, piątek klatka dół + łydki" dobrze by było? Czy lepiej by było 2 pełne treningi klatki(chciałbym zachować również rozmiary ud )? I tu zahaczam o następną kwestie moją najsłabszą partią mięśni jest właśnie klatka piersiowa i czy trenowanie jej 2x w tygodniu było by dobrym rozwiązaniem ? proszę o pomoc. Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych świąt. Z góry dzięki za odpowiedzi. Hej !

"vide cul fide"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
Wklej pelna ankiete. Moze wrzuc zdjecia, bedzie latwiej ocenic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 280
oto zdjęcia







"vide cul fide"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 280
Płeć : mężczyzna
Wiek : 16
Waga : 86-89
Wzrost : 181cm
Cel treningowy : sucha masa mięśniowa
Staż treningowy na siłowni : 7mcy + (to co na wioślarstwie ale mało tego było.)
Uprawiane inne sporty : 1 rok wioślarstwo
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full osprzęt
Dieta : brak ułożonej, wiem co jem ( nie narzekam na przyrosty )
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) : (lekko prawa łopatka, od dziecka)
Zażywane suplementy : kreatyna mono i jabłczan, carbo, gain bolic 6000 i tyle :)
Ostatnio przerabiany plan :
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) : wycisk 95 kg (100 nie próbowałem tak jak i reszty w/w ćwiczeń )

"vide cul fide"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Nie omijaj całkowicie treningu nóg, tylko po prostu obetnij nieco serii i zrezygnuj z progresji na kolejnym treningu.

Bez zwiększania ciężaru nogi nie pójdą znacznie do przodu, a dzięki temu, ze je trenujesz nie zaczną się cofać i możesz liczyć na większy wyrzut hormonów.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Według mnie trochę wyolbrzymiasz, wygląda to normalnie nie ma co się przejmować, ćwicz jak ćwiczyłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 280
może zdjęcie tego tak nie oddaje, ale w rzeczywistości widać że trochę przerosły resztę ;) nie jest to jakiś mega przerost oczywiście ale widoczny gołym okiem

"vide cul fide"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana planu

Następny temat

Trening ciąg dalszy

WHEY premium