SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o sprawdzenie planu treningowego

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 924
To są ćwiczenia:
a)napinanie mięśni brzucha leząc-15x
b)wspięcia na palce na jednej nodze-20x
c)przysiady z obciążeniem w rekach-15x
d)pompki klasyczne-12x
e)wyciskanie hantli siedząc-10x
f)uginanie przedramion z hantla-12x
g)pompki z wąskim ustawieniem rak-10x
h)uginanie nadgarstków z hantla-15x
Wygląda to codziennie tak samo: biegam rano 30-50min(zależy), zaraz jak skończę biegać robie 2 obwody wyżej wymienionych ćwiczeń, a ok. godz.21-22 robie jeszcze 2 obwody. Ćwiczę w pon-wt-śr-czw-pt. W lipcu mam zamiar robić 3 obwody wieczorem, rano bez zmian, a w sierpniu mam zamiar robić 4 obwody wieczorem, rano bez zmian.
jeśli coś jest nie tak to proszę pisać:)

pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Avicen - jeśli z Olimpu to zdecydowanie lepsza SystemProtein80 (z tych tańszych). Ew. możesz zerknąć do oferty Vitalmaa, Activity lub Fitmaxu. Dobre produkty ze średniej półki.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Podaj więcej informacji o sobie i swoim stażu treningowym. Później jeszcze napisz skąd wpładłes na pomysł aby ćwiczyć praktycznie codziennie i to 2x dziennie?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 924
17lat, 176cm. 85kg. to jest plan ulozony tylko dlatego ze czekam na laweczke, gryfy i obciazenie a nie chce tracic czasu:) wole robic to niz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Avicen podstawa to ćwiczyć 3 razy w tygodniu, najlepiej poniedziałek, środa i piątek. Następnie ćwicz, raz dziennie 3 obwody i zwiększaj obwody co mniej więcej tydzień (zależy jak siłowo pasuje, możesz co 2 tygodnie). Jeszcze sprawdze czy plan dobry, bo jakoś mi się nie chiało^^^.

a)(m.brzucha) napinanie mięśni brzucha leząc-15x

b)(m.łydki)wspięcia na palce na jednej nodze-20x

c)(m.ud)przysiady z obciążeniem w rekach-15x

d)(m.klatki)pompki klasyczne-12x

e)(m.barków)wyciskanie hantli siedząc-10x

f)(biceps)uginanie przedramion z hantla-12x

g)(triceps)pompki z wąskim ustawieniem rak-10x

h)(m.przedramion)uginanie nadgarstków z hantla-15x

Wszystko OK, brakuje tylko ćwiczeń na plecy, czemu ich nie ma? Nalepiej podciąganie na drążku lub wiosłowanie sztanga.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2008-06-23 14:38:14

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 924
miedzy co wsadzic wioslowanie sztanga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
c) / d)

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 924
a moge robic tak ze bd biegal 5x w tyg a a obwody robil tylko 3x w tyg? czy begac 3x i cwiczyc 3razy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Biegać możesz 5x a ćwicz tylko 3. Spokojnie wystarczy na początek. Ale pamiętaj, że to jak będziesz wyglądał zależy wtedy od tego jak karmisz swoje ciało. Jak to zaniedbasz, to Twój wysiłek skończy się tylko na litrach wylanego potu, a efektu nie będzie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 924
mi zalezy glownie na redukcji, jestem za gruby:Pp
bylbym w stanie wykonac i 20 obwodow bez przerw, cwicze roznego rodzaje pompki brzuszki przysiady od 1gim, chodzilem do klasy sportowej o profilu pilka reczna wiec silna lapa byla tam niezbedna, jestem w stanie zrobic np: 50 waskich pompek, przerwa 1min i znowo 50 waskich pompek(waskie ustawienie rak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 924
aha i stosuje diete wysokobialkowa:) jem glownie szynki, rozne keilbasy, jajka, wszelkeigo rodzaju mleko i jego przetwory(kefir, maslanka, ser bialy i zolty), ryby wedzone i z puszek, mieso drobiowe, jem tez duuzo warzyw i owocow.
po treningu bd robil sobie taki koktajl(sam go wymyslilem)xD: 100g sera bialego, truskawki lub banan lub jakis owoc(dosyc sporo tych owocow) i 250ml mleka, wszystko mixuje i wychodzi mi za***isty wysokobialkowy koktajl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Z tym koktajlem to licząc na pojedynczą porcję wychodzi drożej niż dobrej jakości odżywka białkowa albo gainer, ew. odżywka typu bulk (b/w 50/50).
Z tym Twoim koktajlem wychodzi Ci miks laktozy, fruktozy icukrów prostych z białkiem z twarogu (głównie długo trawiona kazeina). Od biedy nada się na kolację (na noc dobre są długo trawione białka) ale znowu bez tych cukrów.
Kiełbasą i wędlinami się tak nie podniecaj, bo wcale nie są najlepszym źródłem białka, szczególnie w dzisiejszych czasach (chyba ze masz dojście do robionej przez wója jak ja ). Ryby ok, nabiał ok ale nie w dużych ilościach, szczególnie jeśli jesteś na diecie zbilansowanej.

Wracając do problemu - skoro jesteś tak wysportowany to skąd ta nadwaga?
Możesz wkleić jakieś foty? Bo w końcu nie wiem czy jesteś otyły, czy wydaje Ci się że w swoim wieku powinieneś wyglądać inaczej.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps bez sprzętu

Następny temat

Pytanie o FBW

WHEY premium