SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z udami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 740
Oj nie, już i tak biustu nie mam, tylko na dole mi zależy teraz. Dlatego nad dieta mi trzeba popracować zatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Miałam takie same problemy jak Ty teraz i wiesz co? Gdybym wtedy zaczęła myśleć i słuchać rad lejdis miałabym formę jak żyleta,ale niestety trwałam w błędnym przekonaniu że nadal musze się redukować i zrzucić uda. Wiesz do czego doszło? Że wpadłam w anoreksje,później bulimię i dorobiłam się takich problemów ze zdrowiem że przebiłam nawet swoją babcię.

Tutaj nikt nie piszę aby Ci źle radzić tylko wiele dziewczyn miało podobne problemy i teraz próbują ustrzec inne dziewczyny przed tym samym.

Masz dobrą sylwetkę startową i jakbyś zaczęła jeść i zbudowała trochę mięcha to zamiast wyglądać jak chora wychudzona dziewczyna z Oświęcimia miałabyś sylwetkę jakiej mogą pozazdrościć.

Wybór zależy od Ciebie. Nikt nie będzie Cię zmuszał ani się rozczulał,bo sama wybierasz jak chcesz żyć... Wszystko chyba zostało napisane wyżej. Ja dodam tylko tyle że jeśli nie zauważysz piękna jakie już masz to ciągle będzie gnać za czymś co teraz wydaje Ci się fajne a później może zniszczyć życie...

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 740
Dziekuje bardzo za ostrzeżenie. Właśnie po to zapisałam się na forum, chce wysłuchać wszystkich rad i jak najbardziej z nich skorzystać. Po prostu patrząc na siebie widzę ta dysproporcje, wiec jak to większość kobiet szukam gdzie jest za dużo, a ze z pupa i udami borykamy się od zawsze to od razu pomyślałam że z tych okolic trzeba uciąć jakimś cudem:)nie wpadłam na to ze mogę wyglądac lepiej poprzez zwiększenie gory aby ta proporcjonalnośc sylwetki poprawić, i faktycznie oglądając zdjęcia innych dziewczyn, lepiej to wygląda kiedy przy większych udach jest też lepiej zbudowana góra. Teraz tylko odpowiednią dieta i powoli do celu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
alleb1988
jak to większość kobiet szukam gdzie jest za dużo,


Wiesz... kto szuka ten znajdzie,więc przestań się doszukiwać czegoś czego nie ma,bo nogi masz naprawdę szczupłe i tu przydałoby się budować jakiegoś mięśnia i pupę podnieść a nie redukować,bo wtedy zostanie skóra która estetycznie nie wygląda

Naprawdę masz ładną sylwetkę i dla własnego dobra słuchaj specjalistów stąd a wyjdziesz na ludzi i zrobisz formę jak marzenie

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Cieszy nas takie podejscie do sprawy a sluchaj, masz ty w poblizu jakiego fizjoterapeute, ktory by cie obejrzal i doradzil, co mozesz cwiczyc? Bardzo lecisz na bok cialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 740
Dzięki dziewczyny, naprawdę o wiele lepiej dostać konstruktywna i obiektywna ocenę od Was, niż ciągle tylko to krzywe zwierciadlo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 740
PUSHARD- a czy myślisz ze to nie jest kwestia zdjęcia, mojej postawy na nim? Z chęcią się wybiorę ale w Polsce będę dopiero w sierpniu wiec w razie czego może faktycznie się wybiorę. Póki co to poczytam czy da się to jakoś skorygować ćwiczeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Nie, to nie wina zlego ustawienia, bo na obu fotach lecisz w bok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Przypatrz sie lopatkom, maja nierowne ustawienie. Na prawo Cie przekrzywia. Na zdjeciu przodem popatrz na barki i kosci obojczykowe.

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 13/03/2015 09:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 740
Ok, wg Waszych wskazowek, wyliczylam sobie po 2g bialka na kg, 3g weglowodanow i 1g tluszczu, wyszlo mi okolo 1756kcal. Z miski wyrzucilam odzywki, zastepujac je jedzeniem. I tak z tego oto powstala moja miska, narazie tylko pogladowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SPAM] sztanga w zęby, fitness twarzy, każda Lejdi gna po plaży :-D

Następny temat

langrafio biegnij...

WHEY premium