SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z udami !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
Witam !! Mam problem z rozwinieciem ud(a w szczególosci dwugłowe). Nogi ćwicze regularnie jak wszystkie pozostałe partie ale kiepskie rezultaty uzyskuje .Cwicze 4 X w tygodniu po 1h.Poniedziałek : klatka,brzuch,karpie ;Wtorek :biceps,triceps,przedramie;Sroda-WOLNE;Czwartek :barki,uda przód,brzuch;Piatek:plecy,uda tył,łydki;Sobota,Niedziela -WOLNE;
Cwiczenia ktore wykonuje na nogi : Przód wyprosty (4X12,10,10,8),przysiady 4X12,10,10,8 zaczynam od 70 kg 90,110,120;Tył uginanie nóg leżąc 4x12,10,10,8
Cwiczec w siłowni zrobionej przeze mnie osprzet w połowie kupiony w połowie zrobiony samemu wiec brak wszelkich maszyn .
Podpowiedzcie moze nogi powinienem cwiczyc razem ,ale brak czasu mi to uniemozliwia lub zmiana planu.Dzieki i POZDRAWIAM !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
to daj je priorytetowo osobno i na poczatku tygodnia
jesli nie masz maszyn to podstawa na dwuglowe beda przysiady wykroczne i rzymski martw ciag
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 535 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4343
"uda przód... uda tył" po co rozdzielasz na dwie sesje treningowe, zrób nogi w jeden dzień wszystkie mięśnie ud i łydki. barki zrób z plecami a nogi daj na piątek. Zacznij od przysiadów puźnij wyprosty i uginanie nóg leżąc. Chociaż ja bym zrobił inaczej(jestem zwolennikiem wolnych ciężarów) - przysiady, przysiad na jednej nodze(tak jak wykrok tylko cała seria na jednej nodze), uginanie nóg leżąc(tu niestety musi być maszyna). Przy przysiadach zmieniaj często rozstaw nóg, zamieniaj przysiad ze sztangą na barkach na przysiad ze sztangą przed głową.

Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening wytrzymalosciowy latwysoga :-)

Następny temat

barki po lapkach

WHEY premium