SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z brzuchem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
witam

kiedys robiłem a6w jednak zrobiłem połowe ale dało mi to bardzo duze efekty zwłaszcza gorne czesci brzucha, jednak problem lezyw dolnej, gorna jest ok mało tłuszczyku itp twarde i bardzo wychuwalne miesnie jednak ten doł... tam mam najmniejszy miesien i on dosyc odstaje, jakie cwiczenia moge połaczyc z a6w aby go poprawic? czy moze abs jechac na niezly kaloryfer ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
Jedząc tyle kanapek niepotrzebnie zawalasz się dużą ilością węgla, może urozmaiciłbyś jakoś posiłek? Z brzuchem mam identyczną sytuację jak ty, szczerze mówiąc (tak, tak wiem, że to kicz dla leni) ale czasami stosuję pas vibro action, który mega uelastycznia skórę, a gdzieś czytałem, nie wiem czy to prawda, że za wywalenie brzucha są odpowiedzialne jakieś wewnętrzene mięśnie, które ćwiczysz wciągając brzuch na minute, kilka serii wciągu dnia, potem zwiększając czas... może to i bzdura, ale czemu nie spróbować :D? Na dolne mięśnie możesz zacząć od bodajże 3 lvl'u ABSII, ja jestem na 5. i bardzo sobie chwale, tylko potrzebujesz do tego drążka albo obręczy.

SOGUN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
daj fote zobaczymy w czym problem, bo pewnie w tym, ze nadmiar tluszczu jest, a tego samym a6w nie zalatwisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
co prawda nie jest to kaloryfer ale miesnie tam sa widac na zdjeciu (najlepsze ujecie) jednak ten dolny fałd... wiem ze a6w da rade z tymi wyzszymi ale tam nizej nie ma raczej szans teraz mam moze z 10 dni czasu
a potem przerwa 2-3 miesiaca z powodow zdrowotnych,

aha lubie od czasu do czasu wypic piwko czesciej w wakacje bo w roku szkolnym to nie choc raz na 2 tyg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
problem polega w ilosci fatu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakieś specjalne żywienie stosujesz? zmieniając lekko sposób żywienia może uda Ci się osiągnąć cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
no włąsnie mysle nad tym, a chodzi mi o to ze mało waze bo 67kg przy 179 i małe pytanie czy jak wprowadze to zywienie to czy schudne ogolnie czy pozbede sie tłuszczu ? dodam iz z 3 miesiace ze wzgledow zdrowotnych nie moge cwiczyc na siłowni, pozniej pojade na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Tak zmiana żywienia powinna pomóc dużo tego tłuszczu nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
to jest zdjecie jak napne miesnie ale po jedzeniu (najedzeniu) brzuch mi bardzo odstaje, w dzień zjem

5 kanapek podwojnych z serem i szynką + pomidor zagrzane w mikrofali
wieczor obiad ziemniaki mieso i surowka

ze wzgledu ze jest tam mikro falowka bede jadł moze obiad w pracy,

co moge zrobic aby mi tak brzucha nie wypychało w przod?

jak cwiczyłem na mase jadłem 10 kanapek przytyłem ponad 10kg ale poszło w brzuch i klatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6363
A dziwisz się że brzuch Ci wywalalo skoro jadles 10 kanapek? Zołądek jest zblizonej wielkosci do Twojej zacisnietej piesci. Teraz sobie wyobraz ze do tej pięści wpychasz 10 kanapek.

Zoladek z racji tego ze jest bardzo rozciagliwy, wypycha sie na zewnatrz. Moja rada? jesc to samo lecz np amiast 7-8 kanapek, zjesc je 2 x po 4.

moze sprobuj jesc wiecej warzyw i owocow. Maja one blonnik, dzieki ktoremu szybciej poczujesz uczucie sytosci, a nie bedziesz sie napychał niepotrzebnie jedzeniem

Zmieniony przez - Vaizzard w dniu 2012-07-15 17:15:23

Moje rady odnośnie Diety, ćwiczeń wynikają z doświadczenia związanego z w/w elementami. Nie są to tylko przeczytane i przekazane rady z Wikipedii, lecz poparte wlasnymi ćwiczeniami i obserwacją organizmu. Więc jeśli masz zamiar Hejtować moją pomoc skierowaną do innych użytkowników lepiej jak zaczniesz prowadzić normalną wymiane zdań niż przechwalać ryj

Lubie tą gębe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
nie na raz xD

o 6 jedna
o 9 trzy
0 11 jedna
o 13 trzy
o 16 jedna
o 19 obiad

teraz jem warzywa itp i zmniejszyłem do

o 6 zamiast kanpki bede jadł płatki z mlekiem owsiane
o 9 jakas kanape z serem moze białym
0 11 jakiegos owoca
o 13 kanapke sałatke
o 16 jogurt+ owoc
19 obiad

wiecej wody bede pic itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
a zamiast 3 zmniejszylem do 2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o dostosowanie diety .

Następny temat

Co na początek?

WHEY premium