SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
mam taki zestaw, kreatyne 500g, dextroze 700g, nitrobolon 150 kps, 4kg bialka gainera i weglowodany, mam 185 cm i 70 kg, potrzebuje przybrac na masie i wyrobic sobie porzadniejsza sylwetke, myslicie ze taki zestaw mi pomoze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Podstawowe pytanie:czy masz chociaz zarys diety?? Ile juz cwiczysz?? Jesli teraz zaczynasz to odpusc kreatyne i nie nastawiaj sie , ze do wakacji duzo urosniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
cwiczylem przez rok intensywnie, teraz mialem troche przerwy, ale od poniedzialku zaczynam znowu ostry trening, odzywki planuje wziac w polowie lipca, nie zalezy mi zeby masa byla na wakacje, tylko czy taki zestaw mi wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Jezeli masz dobra dietke to na tym zestaiwe cos masz powinno Ci pojsc troszke kilo.

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
ja ogolnie jestem szczuply, mam tylko sylwetke, przynajmniej tak mi wszyscy dookola mowia, ale ja chce mase, na tym mi zalezy, przybrac troche kilo, tak 75-80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
ja ogolnie jestem szczuply, z tego co mowia wszyscy dookola mam tylko sylwetke, a ja chce mase, chcialbym wazyc 75-80 kg, na tym mi zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Poczytak o odżywieniu w trakcie robienia masy jak niechcesz trzymać diety to choć poczytaj co i kiedy jesć i to już bedzie coś

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...odpowiedź jest w sumie prosta- dysponujesz dobrą, dostosowaną do twoich potrzeb dietą- bo musisz, dokładasz gainera bo z diety może być mimo wsystko za mało, dodajesz kreatynę i dekstrozę i węgle o których piszcesz, że masz- w proporcjach około 1 do 4 /5g. kreatyny- 20 g. i wiecej węgli./, nitro to pobudzacz właściwie więc ładujesz tylko przed trenigiem- no i masa powinna wchodzić "jak złoto"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
kreatyne z drextroza naczczo i po treningu tez z dextrozą
przed treningiem nitro

bialko i węglowodany w zaleznosci od braków w diecie

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
w co lepiej zainwestowac, w wiecej nitro, czy w wiecej kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46
moj kumpel o podobnej posturze ma zestaw, kreatyna z olimpu-300 kps, 3 kg mass xxl i do tego dextroze z olimpu 1500g, ktory zestaw bedzie lepszy jak myslicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe opakowania BX

Następny temat

SCI-FIT Cell Fit PROMOCJA!

WHEY premium