Witam wszystkich. Chcialem zapytac o trening klatki persiowej cwicze juz 6 miesiecy na sucho mam 17 lat i jestem w stanie wycisnac na klate 120-140 kg w porownaniu z kolegami to znacznie wiecej i z tego wzgledu chcialem zapytac czy trenowac dalej tak jak trenuje na mase czy zaczac rozwijac ja siłowo ? Jaki trening byl by dla mnie najlepszy ? Reszte mam przeciatna tylko katke taka silną. Pozdrawiam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
po 6 miesiącach tyle wyciskasz ? Troche w chvj. 120 czy 140 bo to spora różnica
Może poprostu koledzy cie okłamują i te płyty chodnikowe tyle nie ważą
Zmieniony przez - turboj w dniu 2011-02-12 11:44:33
Może poprostu koledzy cie okłamują i te płyty chodnikowe tyle nie ważą
Zmieniony przez - turboj w dniu 2011-02-12 11:44:33
...
Jezeli to prawda, to musisz wykorzystac ten potencjal.
Racja, 120 czy 140 to duza roznica.
Racja, 120 czy 140 to duza roznica.
...
To zalezy od lawecznki najwiecej wyciskam na ujemnej 140 kg bede probowac w wtorek. Na prostej w grudniu podniosłem 120 kg. 140 kg wyscislem w szkole na silowni tylko ze tam jest maszyna nie gryf wiec nie wiem jak to jest ale na gryfie daje rade spokojnie 120 kg na prostej i ujemnej.
Zmieniony przez - GieKus w dniu 2011-02-12 12:35:19
Zmieniony przez - GieKus w dniu 2011-02-12 12:51:17
Zmieniony przez - GieKus w dniu 2011-02-12 12:35:19
Zmieniony przez - GieKus w dniu 2011-02-12 12:51:17
...
Bo na skosie ujemnym zawsze więcej idzie
na dodatnim mniej
Jak faktycznie po 6 miesiącach wyciskasz 120 to elegancko
z racji tego ze jeszcze w sumie zima dalej bym robił mase, a siła i tak i tak Ci przyjdzie 
na dodatnim mniej
Jak faktycznie po 6 miesiącach wyciskasz 120 to elegancko
z racji tego ze jeszcze w sumie zima dalej bym robił mase, a siła i tak i tak Ci przyjdzie 
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.
:'-(

...
Tylko pytanie, czy waży 70kg, czy 110 

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.
8,5m/s ;)
...
Spadasz z wagi? To kup może większą, na kuchennej czy jubilerskiej się warzysz? Kup taką łazienkową, dla ludzi.
Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz