SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening klatki piersiowej.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
Witam wszystkich. Chcialem zapytac o trening klatki persiowej cwicze juz 6 miesiecy na sucho mam 17 lat i jestem w stanie wycisnac na klate 120-140 kg w porownaniu z kolegami to znacznie wiecej i z tego wzgledu chcialem zapytac czy trenowac dalej tak jak trenuje na mase czy zaczac rozwijac ja siłowo ? Jaki trening byl by dla mnie najlepszy ? Reszte mam przeciatna tylko katke taka silną. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9697
po 6 miesiącach tyle wyciskasz ? Troche w chvj. 120 czy 140 bo to spora różnica Może poprostu koledzy cie okłamują i te płyty chodnikowe tyle nie ważą

Zmieniony przez - turboj w dniu 2011-02-12 11:44:33
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
Jezeli to prawda, to musisz wykorzystac ten potencjal.

Racja, 120 czy 140 to duza roznica.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45047
Albo na talerzach dopisali jedno 0

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
To zalezy od lawecznki najwiecej wyciskam na ujemnej 140 kg bede probowac w wtorek. Na prostej w grudniu podniosłem 120 kg. 140 kg wyscislem w szkole na silowni tylko ze tam jest maszyna nie gryf wiec nie wiem jak to jest ale na gryfie daje rade spokojnie 120 kg na prostej i ujemnej.

Zmieniony przez - GieKus w dniu 2011-02-12 12:35:19

Zmieniony przez - GieKus w dniu 2011-02-12 12:51:17
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Bo na skosie ujemnym zawsze więcej idzie na dodatnim mniej
Jak faktycznie po 6 miesiącach wyciskasz 120 to elegancko z racji tego ze jeszcze w sumie zima dalej bym robił mase, a siła i tak i tak Ci przyjdzie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1792 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17000
Tylko pytanie, czy waży 70kg, czy 110

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
Waze 85 kg i spadam z wagi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
waze 85 kg ale teraz sie zdrowo odzywam i spadam z wagi.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45047
Spadasz z wagi? To kup może większą, na kuchennej czy jubilerskiej się warzysz? Kup taką łazienkową, dla ludzi.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
Potwierdzam wyniki siłowe. Sam asekurowałem przy 120kg. propsy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tkanki

Następny temat

AAKG STOSOWANIE

electro
Polecane artykuły