Zastanawiam się nad rękawicami i ostateczny wybór będzie spośród 3 par które tutaj wkleję, jeśli ktoś używa którejś z nich bardzo bym prosił o opinię jak się sprawują, z góry dzięki
1: http://allegro.pl/mistrz-swiata-poleca-rekawice-profi-masters-skora-i1416201439.html
2: http://allegro.pl/masters-rekawice-bokserskie-thai-2-12oz-czarne-i1414267425.html te z tego co widzę mają twarde wypełnienie, jednak nie dostałem ich w moim mieście i nie mogę stwierdzić co to znaczy twarde.. ale chyba nie jest tak tragicznie skoro zawody są przeprowadzane w takich, jednak jeśli ktoś ma proszę o opinię jak się w nich trenuje
3 http://allegro.pl/rekawice-bokserskie-masters-10oz-12oz-nowosc-i1419803982.html i ostatnie - wypełnienie żelowe
"Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
Mat 26, 52.
Krzysztof Piekarz
(ostatnio miałem okazję użyć wprawdzie innych ale, to właśnie co mnie zniechęciło to była gąbczasta struktura i nie dało się normalnie trenować - ale to było badziewie totalne)
Dobrze chronią dłoń, są mniej przyjazne dla twarzy przeciwnika. Dodatkowo mają fajnie usztywniany nadgarstek.