SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konserwacja i naprawa rękawic..

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Witam mam pewien problem.. Otóż trenuję MT i niedawno kupiłem praktycznie nowe rękawice firmy Lonsdale - od kumpla po niższej cenie - używał je może 3-4 razy i teraz patrze że w niektórych miejscach szwy odchodzą i nie wiem jak to naprawić..(Ja w nich już trenuję ok. miesiąc ) Czy wystarczy podoklejać Super Glue ... czy to trzeba jakoś zeszyć ?? (Od razu mówię iż nie mam pojęcia jak zeszyć...) Aha rękawice wydawały się dobre oto i one, znalazłem chyba te same co kupiłem, na allegro.
Link:
http://www.allegro.pl/item556467843_rekawice_bokserskie_lonsdale_pro_12oz_fighter.html
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
OK tyram już Lonsdale ile wlezie i przymierzam się do zakupu nowych rękawic być może tych poleconych przez Lady M ( jak na razie to ja wczoraj zostałem styrany przez tak zwanego poje** ze starszej grupy - podbite oko rozcięta warga ale nie wolno się poddawać ) Dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8878 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75102
nie radzil bym Ci ani szyć ani kleić tych rękawic bo i tak sie zara rozdupcom kup se nowe )

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
moim zdaniem ta firma wcale nie jest az taka dobra na jaka wyglada ja ci polecam rekawice top ten superfight 3000 sam uzywam je juz prawie rok i sie nie rozwalily jeszcze.

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Nie próbuj ich zszywac, ani zaklejac. Po prostu "wykoncz" je i kup sobie nowe, teraz dobre rekawice sa w niskich cenach 60-80 zł.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
No Lonsdale to przereklamowana firma. Ale kup nowe... chyba, że nie masz $$$ to coś wykombinuj :]

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Kurde wiecie jak jest z hajsem często OK to popierdziele to dotyram je na treningach i postaram się kupić nowe. A jakie są najlepsze rękawice bokserskie (wiecie jak jest w MT dużo klinczu i inne sprawy nie tylko sam boks więc się sprzęt szybciej niszczy) w granicach 100-150 zł . Dzięki za odpowiedzi. Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No chyba że takie jak Młodykks podał, w takiej cenie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8599
Najlepsze są ze skóry naturalnej, tak od 120-150 zł ceny się zaczynają. Warto też przyjrzeć się wykonaniu (szwy,wnętrze rękawicy itp.)

Zmieniony przez - Faugval w dniu 2009-02-14 20:26:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Faugval - najlepiej z bydlecej

Szukaj w masters sport, daniken, everlsat itp

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
możesz je ewentualnie zanieść do tapicera lub szewca - za grosze powinien to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest troszke jak zszywanie pilki do nogi za kazdym razem kiedy peknie

kup sobie porzadne rekawice te to jakis badziew juz na pierwszy rzut oka widac jesli nie masz za duzko kasy to odkladaj a w tych cwicz tyle ile wytrzymaja

"WYPRZEDAŻ, rękawice LONSDALE dostępne tylko u nas za jednyne 84,99zł! " one sa z wyprzedarzy nie wiem jaki to ma zwiazek ale jak maja jakies stare i zlezalem towary to zazwyczaj wyprzedaja je
pozdro




Zmieniony przez - szary90 w dniu 2009-02-14 23:17:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Egzamin na stopnie w kickboxingu Kraków

Następny temat

Trening uderzeń seriami?

WHEY premium