Witam!!! Mam następujące pytanie trenuje trzy razy w tygodniu judo i do tego mam dwa razy zajęcia na siłowni...jest to typowy trening siłowo-wytrzymałościowy 5x60s pracy na skacji, bez przerw między ćwiczeniami....po obwodzie 5 minut przerwy i takich obwodów 4-5 - jak dla mnie trening za***iście ciężki i tu rodzi sie moje pytanie czy są jakies przepisy na domowej roboty napoje energetyczne zeby jakos trzymać "fason" na tej siłowni, pić między obwodami, bo już na 3 obwodzie to umieram, a pod prysznic lewdo daje rade o własnych siłach wejść. Chodzi mi o coś typu woda + cukier czy cóś podobnego.....nie znam sie dlatego pytam;) Prosze o konkretne 'przepisy' i proporcje...
"Every man die...
But not every man
really live...
Krzysztof Piekarz
)