SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

napój energetyczny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1724
Witam!!! Mam następujące pytanie trenuje trzy razy w tygodniu judo i do tego mam dwa razy zajęcia na siłowni...jest to typowy trening siłowo-wytrzymałościowy 5x60s pracy na skacji, bez przerw między ćwiczeniami....po obwodzie 5 minut przerwy i takich obwodów 4-5 - jak dla mnie trening za***iście ciężki i tu rodzi sie moje pytanie czy są jakies przepisy na domowej roboty napoje energetyczne zeby jakos trzymać "fason" na tej siłowni, pić między obwodami, bo już na 3 obwodzie to umieram, a pod prysznic lewdo daje rade o własnych siłach wejść. Chodzi mi o coś typu woda + cukier czy cóś podobnego.....nie znam sie dlatego pytam;) Prosze o konkretne 'przepisy' i proporcje...

"Every man die...
But not every man
really live...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
mozesz kupic carbo i pic podczas wysilku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Carbo albo izotonik zmieszać z wodą i pić podczas treningu.
Jak masz kaskę, można by do tego zmieszać BCAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
BCAA tez dodaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
j/w
chlopaki wegle+bcaa
masz energie plus orzezwienie (smak bcaa)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 524
5g węglowodanów na 100ml wody to jest izotonik

Żyje tak aby bedac orginalem nie umrzeć kopią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Przed treningowo konkretny posiłek, kofeina, bcaa.

Na treningu izotonik, carbo, bądź też carbo w formie izotonia, ewentualnie suplementy pokroju volumaize z bsn.

edit: brak refleksa.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-01-07 18:06:32

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac ?

Następny temat

xpand+mono+carbo+białko+gainer jak brać

WHEY premium