SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobry plan na masę...?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141
Ćwiczę już dwa lata ostatnio jechałem na kreatynie.Teraz zakupiłem sobie monohydrat.Chcę żeby mi masy przybyło.To mój plan treningowy:
Pon: triceps + klata
Środa: barki + nogi
Piątek:biceps+plecy
Sobota: Przedramie
Uważacie że to dobry plan??.Mój trening trwa godzine i jest dość cięzki dobieram naj bardziej wymagające ćwiczenia...Biceps to prawie mi rozsadza...Pomóżcie oceńcie wprowadzcie zmiany...Za wszystko z góry dziękuję...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
A gdzie ten plan?

Zreszta juz podzial jest fatalny, jak mozna laczyc nogi z barkami kosztem osobnego dnia dla przedramion. Mam tez nadzieje, ze nie cwiczysz bicepsa przed plecami i tricepsa przed klatka, jak wynikaloby z Twojej wypiski...

Wklej wiec ten plan razem z ankieta (jest w tematach podwieszonych).

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2011-01-02 23:59:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141
Kurde ja znam dobre ćwiczenia itd tylko prosze by ktoś mi ułożył co mam z czym ćwidczyć itd...Pomożesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141
Prosze by ktoś mi ułożył co mam z czym ćwidczyć itd...Pomożesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141
A to się nadaje...?
Trening na masę 3 dni - Plan treningu

Poniedziałek:
klatka + triceps
wyciskanie sztangi płasko [4 serie]
wyciskanie sztangi na skosie głową w górę [4 serie]
wyciskanie sztangielek na skosie głową w dół [2 serie]
rozpiętki na płasko [4 serie]

wyciskanie francuskie [4 serie]
prostowanie ramion na ławce [4 serie]
prostowanie na wyciagu [4 serie]



Środa:
plecy + biceps
martwy ciąg [4 serie]
podciąganie na drążku [4 serie]
wiosłowanie [4 serie]

uginanie ze sztangą szeroko [4 serie]
uginanie na modlitewniku(wąsko) [2 serie]
Naprzemianstronne uginanie ramion na ławce skośnej [2 serie]



Piątek:
nogi + barki
przysiady z obciążeniem [4 serie]
wyprosty nóg na maszynie [4 serie]
uginanie podudzi leżąc [4 serie]


wyciskanie zza głowy [4 serie]wyciskanie sprzed głowy [3 serie]
podciąganie sztangi wzdłóż tułowia [4 serie]
unoszenie w przód [2 serie]
unoszenie bokiem [3 serie]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141
No i sobota przedramię....
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Rozkład zły.

klata/triceps
nogi
off
barki
plecy/biceps/przedramię
off
off

wypełnij ankietę działu-jeżeli już wrzucasz trening.

I pisz w jednym poście!

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2011-01-03 15:49:08

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141
Dzięki więc tak ma wyglądać plan na masę ? Aha no dzięki... I jeszcze mam jedno pytanko godzinny trening waszym zdaniem to wytarczający trening na przedramie bica plecy ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6970
Tak

Zmieniony przez - Sopel_90 w dniu 2011-01-03 16:04:36

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141
Ok spoko dzięki.:D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
tego jeszcze nie było; barki z nogami w jeden dzień a w inny przedramie

plan jest taki że nadaje się -srednio nawet- dla początkującego.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastoj czy rutyna

Następny temat

Autopsy-Exercises in Extremity/cel-600kg w TS

electro
Polecane artykuły