Witam, od stycznia mam zamiar powrócić na siłkę i zrobić kilka kg mięsa. Przez wakacje robiłem masę na monohydracie + jakieś białeczko i gainer, oczywiście dieta była dopięta. Od września zacząłem robić interwały na poprawę wydolności i treningi MT. Oczywiście słabe odżywianie sprawiło że poleciałem na wadze parę kg i teraz chce to nadrobić.
Mam zamiar robić trening FBW 3x w tygodniu + 3x trening mt w tygodniu.
Co polecilibyście na cykl 6-8 tygodni. Myślałem coś o kreatynie- jabłczanie + coś co pomogłoby w regeneracji. Na suple mogę wydać 200-250 zł, białko + gainer do uzupełnienia diety już zakupione.
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -
Wiek: 18
Waga: 75
Wzrost: 185
Cel cyklu: masa, siła
stosowane już wcześniej suplementy : monohydrat
Uprawiane inne sporty: Muay Thai
stosowane wcześniej spalacze : -
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: BCAA, L-carnityne, carbo, beta-alanine
ilość dni wolnych od kreatyny: 120
przewidziane finanse na cykl: 200-250
uwagi i sugestie: -
Staż treningowy: 1
Mam zamiar robić trening FBW 3x w tygodniu + 3x trening mt w tygodniu.
Co polecilibyście na cykl 6-8 tygodni. Myślałem coś o kreatynie- jabłczanie + coś co pomogłoby w regeneracji. Na suple mogę wydać 200-250 zł, białko + gainer do uzupełnienia diety już zakupione.
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -
Wiek: 18
Waga: 75
Wzrost: 185
Cel cyklu: masa, siła
stosowane już wcześniej suplementy : monohydrat
Uprawiane inne sporty: Muay Thai
stosowane wcześniej spalacze : -
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: BCAA, L-carnityne, carbo, beta-alanine
ilość dni wolnych od kreatyny: 120
przewidziane finanse na cykl: 200-250
uwagi i sugestie: -
Staż treningowy: 1
Krzysztof Piekarz
. Możesz zrobić cykl mono+CP. Albo pojedź na HP, czy też zwykłym mono. Na razie nie przesadzaj, nie kombinuj ;).