SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zestaw 200 zł na masę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21954
Witam, od stycznia mam zamiar powrócić na siłkę i zrobić kilka kg mięsa. Przez wakacje robiłem masę na monohydracie + jakieś białeczko i gainer, oczywiście dieta była dopięta. Od września zacząłem robić interwały na poprawę wydolności i treningi MT. Oczywiście słabe odżywianie sprawiło że poleciałem na wadze parę kg i teraz chce to nadrobić.

Mam zamiar robić trening FBW 3x w tygodniu + 3x trening mt w tygodniu.
Co polecilibyście na cykl 6-8 tygodni. Myślałem coś o kreatynie- jabłczanie + coś co pomogłoby w regeneracji. Na suple mogę wydać 200-250 zł, białko + gainer do uzupełnienia diety już zakupione.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 18

Waga: 75

Wzrost: 185

Cel cyklu: masa, siła

stosowane już wcześniej suplementy : monohydrat

Uprawiane inne sporty: Muay Thai

stosowane wcześniej spalacze : -

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: BCAA, L-carnityne, carbo, beta-alanine

ilość dni wolnych od kreatyny: 120

przewidziane finanse na cykl: 200-250

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11510
Niektórzy dalej w to wierzą . Możesz zrobić cykl mono+CP. Albo pojedź na HP, czy też zwykłym mono. Na razie nie przesadzaj, nie kombinuj ;).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18671
jak jadłeś wcześniej mono to możesz zarzucić teraz jabłczan bądź znowu też na mono, cykl na krecie daj min. 8tyg do tego bcaa, carbo, witaminy, omega-3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21954
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
dobry prosty stak oparty na jabłczanie , na początek może być
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18671
to jest taki mini stack, jabłczan z dodatkami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11510
Horse Power jeżeli mówimy o stackach. Ale proponował bym polecieć Ci znów na mono :). Jak jesteś animal, to możesz BCAA zakupić .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21954
A kombinacja mono + jakiś stack dałby radę? Czytałem o xpand, horse power.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18017
tak jak najbardziej dałby radę

aczkolwiek jak na razie tylko 1 cykl na mono był to te staki zostaw sobie na później
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21954
Mam 2 propozycje. Czytałem trochę tematów typu "co na 2gi cykl" i doradzano też mono + CP. Co byłoby najlepsze?:
- mono
- jabłczan
- mono + CP
Dorzucę też BCAA witaminki omega 3 i zma.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 455 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21625
proponuje połączyć mono z cp... miałem kiedyś taki cykl i byłem z niego bardzo zadowolony.

"Człowiek, który kiedykolwiek********* sport, nigdy już nie będzie taki sam.
Są rzeczy, które zostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21954
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na w miarę such masę

Następny temat

porcje wpc SZYBKIE PYTANIE!!

electro
Polecane artykuły