SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

problem z dietą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2884
Witam!
Mam problem z dieta. Jestem przez pół roku skoszarowany, i jedzenie jest dostępnę 3 razy dziennie, o 6.30, 14.00 i 18.00 z tym, że śniadanie i kolacja to zawsze chleb. Czasami z szynką, serkami itp. Jak poradzić sobie z dietą w takiej sytuacji. Robie sobie kanapki i do obiadu jem je co 2 godziny, żeby nie było takiej długiej przerwy. Mimo wszystko to tylko chleb a nie owsianka czy jakie inne jedzenie. Ale jakoś ujdzie. Najgorzej jest z kolacją. Też sobie robie kanapki, bo troche za długa przerwa do 22.00. Chociaż węgle nie sprzyjają o tej porze, zwłaszcza, że jest to biały chleb. Kuchni nie ma, ani nie ma jak zrobic sobie cos normalnego. Nawet nie ma jak wyjść do sklepu. Co byście radzili?
Dodam, że wg menu to dzienna dawka żywieniowa wynosi średnio 3 tys kcal, czasami 2, a czasami 4 tys kcal. Trening jest 3 x w tygodniu i aeroby też gdzieś 3 x, bo to różnie jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 827 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5273
rozumiem uczeń ?
Staraj się to pieczywo ciemne szamać
Może masz dojście do np budki z grillem ? kupujesz kuraka obierasz ze skóry i będzie ok :)
Aż tak tragicznie jest ? chleb i jeszcze raz sam chleb ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2884
uczeń :)
nie możemy nigdzie wychodzić. Tragicznie, bo chleb i to o wysokim IG. Do obiadu jeszcze da sie przezyć. Ale na kolację i pozniej kiepsko.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
przeczytaj post w podpisie moim

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ta dieta się nadaje?

Następny temat

Zbyt duża ilość białka - konsekwencje ?

electro
Polecane artykuły