SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2 filmiki z treningu nóg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Wuchta34 z działu Galeria Zdjęć.
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16013
Witam, załączam do tematu dwa filmiki z piątkowego treningu nóg. Kopytka ćwiczę od połowy sierpnia, bo wcześniej nie miałem jak, gdyż trenowałem z kumplem w garażu i mieliśmy ograniczony sprzęt jak i miejsce do ćwiczenia.


Wiek 17, staż od stycznia :).

Proszę o szczerą ocenę na temat nóg, ich ćwiczenia i siły.











Chciałem jeszcze nakręcić filmik z wyprostów, ale ktoś wbił i nie chciałem kręcić, bo by sobie pomyślał coś głupiego i by *******ił później . Na wyprosty 50kgx6

Zmieniony przez - man1ek93 w dniu 2010-11-28 21:58:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16013
Wiem co to kąt prosty, ale najwidoczniej źle widziałem w lustrze i mi się wydawało, że robię do pełnego przysiadu . Zmniejszę ciężar i zacznę robić głębiej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 3795 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73265
90x 6 to bralem po 2 miesiacach, poza tym co to ma byc? ćwierć przysiady ? :D nawet do kąta prostego nie robisz :)
zmniejsz ciezar ale rob dobrze technicznie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16013
A ja biore 90 po 3 miesiącach, robię do konta prostego, może inaczej to wygląda z tej perspektywy :).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 72338
Chcesz szczera krytyke a gdy kolega wyżej pisze ci ze robisz te siady do du.py to sie bulwersujesz. Zero techniki, płytko, słabo. Nie wysuwaj tak mocno kolan do przodu,zaczynaj od wypchnięcia tyłka do tyłu, trzymaj cały czas mocno prosty grzbiet i siadaj głębiej. A twoich "mięśni" nóg nie mozna ocenić bo g**** widać. Cienki bolek jeszcze jestes i nie wiem po co temat z 2 filmami bez zdjęć w Galeri Zdjęć.



Zmieniony przez - 13sebik13 w dniu 2010-11-28 22:30:41
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2320 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65191
przysiady do samego końca siadaj, a nie jakieś tam wypinanie dupki robisz, bo porządnej giry w ten sposób nie zbudujesz, przy uginaniu nie unoś bioder do góry i stopy luźno, a niesztywne, najlepiej jakby były obciągnięte w dół.
...
Napisał(a)
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 7653 Napisanych postów 17708 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 406655
jeszcze pare cm w dol i prawie polprzysiad miales

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16013
Gdzie się zbulwersowałem? Napisałem tylko, że robię pełne przysiady, bo w lustrze widzę, jak schodzę do konta 90*. Dzięki, że nazywasz mnie gównem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26792
Wyciskanie na klatę też robisz do połowy?:PP Tak jak kolega wyżej, zmniejsz ciężar i pełne przysiady trzaskaj. Powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16013
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2320 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 65191
do samego konca siadaj az tyłkiem dotkniesz łydek, tylko takie siady daja potężne nogi, potrenujesz pare lat i moze tez bedziesz miał problem z spodniami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16013
To Twoja fota w profilu?:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Idzie Zima Zwiększ Masę - split

Następny temat

Pomożcie mi ulozyc plan,

electro
Polecane artykuły