SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciąg na treningu nóg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1488
Mam pytanie, czy są jakieś przeciwwskazania żebym robił martwy ciąg na treningu nóg zamiast na treningu pleców. Pytam dlatego, że nogi robię dzień po plecach i ciężko robi się przysiady przez skatowane plecy po martwym. Niestety nie mam gdzie indziej wcisnąć treningu nóg dlatego zastanawiam się co zrobić z tym martwym ciągiem. Mam nadzieje że coś poradzicie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Możesz.
Sam oceń,czy Twoje nogi i prostowniki wyrabiają.

Sam osobiście trenowałem w ten sposób wielokrotnie.Dobre połączenie.
Generalnie lepiej byś wyszedł,gdybyś łączył siłowy MC z przysiadem przednim.Wtedy będziesz pracował na innych jednostkach motorycznych.
Choć jeśli zrobisz tylny przysiady też nie będzie szkody.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1488
Właśnie prostowniki mi nie wyrabiają po martwym ciągu. Jak łączyć martwy z przysiadem bo nie do końca rozumiem o co chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Czego tu nie rozumiesz?


Jeśli przysiad tylny,to w MC się oszczędzasz(może być na sztywnych nogach lub RDL)

Jeśli przysiad przedni,to w MC możesz iść siłowo(mocna praca nogami,odkładanie sztangi na glebę).

Aczkolwiek to teoria.W praktyce często łączyłem obie siłowe wersje i wychodziłem bez szwanku.Było to dawno,ale z tego co pamiętam ciężary nie były jakieś wygórowane-przysiady ze 120/130kg sztangą i mc 160/170kg.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1488
okej okej już rozumiem :) a gdzie byś dał ten mc? na koniec treningu nóg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
przysiady
MC

Albo

przysiady
MC

Inaczej tego nie widzę

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1488
okej, dzięki wielkie za pomoc! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podział partii

Następny temat

Jakie ćwiczenia na mięśnie przedramion

WHEY premium