SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Volante 12 miesiecy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 479
OOOOOOOO
Jak na rok ARCY MEGA SOG!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16950
dzieki

przod barkow jak widac odstaje, mam jakis zastoj w tej czesci

Zmieniony przez - volante w dniu 2010-11-28 10:27:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ładnie , jak na rok treningów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1741
olsztyn niekoniecznie musi miec rozstepy jezeli rozciaga sie przed i po cwiczeniach . Jak dla mnie to za***isty postep wciagu roku. BRAWO i oby tak dalej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1521
Bardzo ładna przemiana ; )
Od początku trzymałeś ściśle się diety, czy czasami olewałeś ?
Jak na ektomorfika to ładnie pojechałeś.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 253
jest ok . apropo rozstepow to mozna miec takie uwarunkowanie genetyczne albo poprostu wiesz zbyt szybko nabierasz masy, nie wiem nigdy nie spotkalem sie z tym ze rozciaganie moze pomoc w zwalczaniu rozstepow.[j.w wspomnial takaen]. ja sam mam teraz taki problem bo zaczynaja mi sie pojawiac rozstepy w okolicach pach ale coz trzeba z tym walczyc . zycze dalszych sukcesow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1741
zle mnie zrozumiales sepirotth jezeli rozciagasz miesnie od poczatku zaczecia silowni to prawdopodobienstwo pojawienia sie rozstepow jest male. jezeli masz juz rozstepy to rozciaganie ci nie pomoze.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3314 Napisanych postów 72177 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459133
Co do wypowiedzi Olsztyna i tekaen.
Olsztyn to faktycznie moze przez genetyke tak ci poszarpalo z rozstępami.
ja w 7 miesiecy mam 6cm przyrostu. Ale faktycznie 12 cm w 12 miesiecy wydaje sie niewyobrażalne, nie wiem jak to zrobiles, czy te wymiary sa naprawde zawyzone czy nie.Ale za bardzi mnie to nie interesuje:) Gratuluje

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3089
Masz zdjęcia tak po 6 miesiacach mniej wiecej jak tak to mozesz wrzucic :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9131
skąd dokładniej jesteś?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18Lat.Przemul<ObecnaForma>

Następny temat

sepiroth

electro
Polecane artykuły