Szacuny
1
Napisanych postów
161
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1741
olsztyn niekoniecznie musi miec rozstepy jezeli rozciaga sie przed i po cwiczeniach . Jak dla mnie to za***isty postep wciagu roku. BRAWO i oby tak dalej
Szacuny
0
Napisanych postów
9
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
253
jest ok . apropo rozstepow to mozna miec takie uwarunkowanie genetyczne albo poprostu wiesz zbyt szybko nabierasz masy, nie wiem nigdy nie spotkalem sie z tym ze rozciaganie moze pomoc w zwalczaniu rozstepow.[j.w wspomnial takaen]. ja sam mam teraz taki problem bo zaczynaja mi sie pojawiac rozstepy w okolicach pach ale coz trzeba z tym walczyc . zycze dalszych sukcesow
Szacuny
1
Napisanych postów
161
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1741
zle mnie zrozumiales sepirotth jezeli rozciagasz miesnie od poczatku zaczecia silowni to prawdopodobienstwo pojawienia sie rozstepow jest male. jezeli masz juz rozstepy to rozciaganie ci nie pomoze.
Szacuny
3314
Napisanych postów
72177
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
459133
Co do wypowiedzi Olsztyna i tekaen.
Olsztyn to faktycznie moze przez genetyke tak ci poszarpalo z rozstępami.
ja w 7 miesiecy mam 6cm przyrostu. Ale faktycznie 12 cm w 12 miesiecy wydaje sie niewyobrażalne, nie wiem jak to zrobiles, czy te wymiary sa naprawde zawyzone czy nie.Ale za bardzi mnie to nie interesuje:) Gratuluje