a co powiecie o mutant massie? kiedys cos bylo o tym ze vextrago niema, czy ktos cos wie o dosypkach? warto z tym dalej się bawić?
Zmieniony przez - Draugster w dniu 2010-11-26 15:23:27
Zmieniony przez - Draugster w dniu 2010-11-26 15:23:27
) w takich olbrzymich ilościach żeby mogło nam to zaszkodzić.