SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzekomy szkodliwy wpływ odżywek na libido

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1241
a co powiecie o mutant massie? kiedys cos bylo o tym ze vextrago niema, czy ktos cos wie o dosypkach? warto z tym dalej się bawić?

Zmieniony przez - Draugster w dniu 2010-11-26 15:23:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
masz strone wczesniej przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
A więc szykuję mi się powrót do starego dobrego MASS XXL :) Jeśli jeszcze kiedyś by się coś takiego przytrafiło (spadek libido) po jakimś trefnym suplemencie to można się wspomóc jakimś tribulusem? Czy na to też lepiej uważać i nie brać nic tylko po prostu czekać aż przejdzie? (po wpadce z Xpandem musiałem czekać z miesiąc ponad, a do tego zażywałem cynk i magnez)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ja uważam, że nie ma się czym przejmować ;). Przecież nie jemy tego (przynajmniej niektórzy ) w takich olbrzymich ilościach żeby mogło nam to zaszkodzić.
Chyba, że jesteś z takich, którzy co 15 min myją ręce i całą rolką papieru na raz podcierają dupsko, to zawsze się będziesz czegoś bał. Nie ma co dramatyzować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
spadek libido po gainerze raczej odpada.

jedynie cos typu suple podnoszace niby poziom tescia/spalacze itp wtedy by mozna bylo sie martwic czyms.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ja tam po odzywkach nie rosne wiec w stwierdzenie "W rzeczywistości środki te dają zbyt szybki przyrost masy ciała, efekty zupełnie nieproporcjonalne do składników opisanych na opakowaniu" Chcialbym mocno wierzyc wszystko to biznes nie do*******a ci do białka antoniusza po ktorym bys rosnol jak na drozdzach i mogl stwierdzic ale te bialko czy gainer badz kreatyna wy******la mnie z butow i tak wiekszosc z tego dzialu je odzywki i suple by sie lepiej poczoc i dlatego bo lubi a watpie komu lapa urosnie po jakims xpandzie w miesiac skoro po pierwszym siku po silowni wraca do normy


Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-11-26 17:18:07

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
No wiesz co do gainera i białka to nie ma wątpliwości - jest to jedynie uzupełnienie diety (ja stosuję wyłącznie bezpośrednio po treningu), jednak mi przynajmniej po xpandzie bardzo skoczyła siła i ogólnie czułem się strasznie pobudzony na treningach, a na cell techu przytyłem 7 kg w miesiąc ,a siła też mocno poszła w górę - to już wg mnie są widoczne efekty, przy których można się zastanawiać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
Zresztą sam urolog mi powiedział, że nie wydaje mu się, żeby białko było szkodliwe, ale, że z tą kreatyną jest coś nie tak, bo coraz więcej ludzi przychodzi do niego z podobnym problemem... tyle, że pewnie nie piszą o tym na forach czy nie pucują się kumplom bo im głupio po prostu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Nie wierze w to i tyle pozatym co z ta kreatynam moze byc nie tak hmmmm wiadomo wytrzymalosc w gore na***ane kofeiny itp wiec jestes pobudzony proste jak ***anie. Ludzie na koksie nie robia mase w miesiac takiej co ty na cell techu

Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2010-11-26 18:11:51

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
No ze 117 poszedłem na 124, ale troszkę mnie tłuszczem podlało, po cyklu spadło do 122 (pewnie woda zeszła), ale siła poszła no praktycznie jak na koksie, poza tym ludzie się mnie pytali na czym jadę, bo widać różnicę. zresztą znajomy instruktor, który mi to polecił przytył na tym 5 kg, tyle że czystego mięśnia... no i sorki bo się pomyliłem 2 miesiące to brałem :) Ale naprawde cell tech to była jedyna odżywka, którą brałem i która dała mi widoczne gołym okiem efekty, a brałem tego sporo swego czasu. Tak więc polecam, bo akurat po tym nie miałem żadnych spadków teścia ani nic z tych rzeczy.

Co do kreatyny - nie wiem nie znam się, nie jestem jakimś jajogłowym, wiem tylko, że xpanda nigdy już nie kupię :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest dawką?

Następny temat

wzmocnienie miesni !

WHEY premium