Witam. Nareszcie, po miesiącu czekania udało mi się zdobyć kettlę. Jest dokładnie taka jaką chciałem. 16 kg to nie jest ani za mało ani za dużo. W sam raz. Próbowałem nią trochę ćwiczyć, i kilka ćwiczeń wykonywać i nie jest źle.
Chcę powoli się wdrażać w trening z nią, więc myslę nad czymś takim:
1. rwanie odważnika jednorącz (opanować technikę muszę) 1 seria
2. front lever ok 30 sek łącznie
3.
stanie na rękach 100 sek łącznie
4. pompki jednorącz 1 seria
5. drążek +kg 1 seria
6. kółko 1 seria
Uznałem, że back lever nie będzie narazie konieczne. Zabrał bym się z chęcią za pistolety, ale narazie przy zwykłym przysiadzie powtórzonym 5 razy czuję jeszcze kolana, więc boję się żeby ich nie uszkodzić na nowo. Poczekam.
Plan wykonywany 5 razy w tygodniu, ponieważ bardzo spodobała mi się metoda treningowa 5x5x5 którą ćwiczyłem. Jedna seria.
Coś dołożyć, zabrać zmienić kolejność? tu właśnie kolejność mi problem przysporzyła, nie wiem czy dobrze dobrałem.
Oczywiście nie będę się planu trzymał bardzo sztywno, i od czasu do czasu coś zmieniał
Zmieniony przez - King144000 w dniu 2010-11-25 21:00:43