SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

femme fatale... nigdy się nie poddają

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
dawalam na 33 stronie ale masz tu jeszcze raz maly ciezar no i dopiero niedawno zaczelam to cwiczenie wiec moze do idealu trzebaby jeszcze doszlifowac







Zmieniony przez - mmooonia w dniu 2010-08-16 17:24:23
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
nieźle fajnie się sprawdza dla kobiet , bo dla facetów troszkę mało

ale Ty Monia nie jednego bijesz w ciężarach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
no mi sie spodobalo bardzo to cwiczenie ale to faktycznie nie dla facetow bo hantle za lekkie,w sumie dla kobiet to tez nie na dlugi okres bo dzisiaj robilam 38 i gladko szlo a hantle sa max 50 :-/ ale troche chociaz sie naciesze a potem i tak bedzie zmiana planu pewnie
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
to i tak masz hantle duże u mnie na siłce 37,5kg i brak racka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
no tam gdzie sie teraz przenioslam jest fajnie, bo na poprzedniej to tez hantle byly max 33kg to dla facetow to porazka .. mi to az tak nie przeszkadzalo ale o zmianie silki zadecydowalo to ze tam to nie bylo nawet stojakow, juz o klimie nie wspominajac ale fakt, czasami jak sie patrzy na wyposazenie silowni to niestety rece i nogi opadaja :-/ a wlasciciele zazwyczaj maja to gdzies...
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
właściciel ostatnio dokupił dwa sprzęty maszynę do wyciskania na klatkę i do wiosłowania na plecy

ehh zmieniłbym ale nie mam na co
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17673
Wczorajszy trening

1. Przysiad
20*10/ 40*5/ 50*5/ 60*4/ 70*1/ 75*1
20*5/ 35*5/ 45*5/ 55*5/ 65*3/ 70*3/ 75*1
75 znowu plytko ale za to 70 poszlo lepiej niz ostatnio

2a. Bulgarski
5*8/ 6*8/ 7*8
6*8/ 7*8/ 8*8

2b. Syfyzki
8/8/7
8/8/8

3. Prostowanie jednonoz
10*10/ 15*10/ 20*9
15*10/ 20*10/ 25*6

4. Łydki siedzac
65*10/ 70*10/ 75*10
70*15/ 75*13/ 80*10

Wciaz skatowany brzuch przeszkadzal troszke :-/ najbardziej przy syzyfkach - troche koslawo wychodzily a nuszki jak to nuszki - dzisiaj pieknie odczuwaja wczorajszy trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15811
Od trzech tygodni staram sie wracać do regularnych treningów. Na razie po kazdym treningu masakryczny "zakwas". Dawno tak się nie czułam %) Robię coś w stylu hss-100 bez konkretnej specjalizacji. Jeden mikrocykl, akumulacja plus 3x aeroby. Dieta wolno wraca na dobre tory. 75-150g węgli plus max białka. Uzależniłam się od lodów miętowych i czekoladowych %), więc w ramach dziennej porcji węgli wpadają...potreningowo, sic! muszę to zwalczyć!
Został mi ten tydzień i następny na deloading. Po tym chcę wziąść się za "rekomp". Masa jest trzeba coś zrobić z konsystencją, której wakacje nie pomogły
GJF na razie mi się znudził, dlatego kombinuję co dalej... Jak już wymyślę to się będę meldować %)

Monia keep going!
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kazam za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 780

CZARNY KOT JEST NADAL MOJ %)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
świetny dziennik pozdrawiam i życzę dalszych postępów ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę a 6 weidera

Następny temat

Wyciskanie na płaskiej VS dipsy.

electro
Polecane artykuły