SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłownia 15latka do oceny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11980
Witam wszystkich zamiast wydawać pieniadze na jakiś syf typu papierosy alkohol postanowiłem zbierać na własną siłownie ponieważ to moja pasja. Prosze ocenić ją i co jeszcze należy dokupić badz zmienic. Dodam że ćwicze już na niej pół roku.


Zmieniony przez - Majkelox w dniu 2010-11-06 14:49:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ładnie, dobrze na niej poćwiczysz, sog, zapraszam do mnie.

Zmieniony przez - kamils31 w dniu 2010-11-07 08:11:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11980
Zaraz dodam zdjęcia.

Zmieniony przez - Majkelox w dniu 2010-11-06 14:50:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16013
Jak z tymi fotami?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11980
http://img210.imageshack.us/g/zdjcie0176z.jpg/
Sorka ale internetu niemiałem ;D, wiem że jakość nienajlepsza ale zdjęcia robione telefonem. Pozdro

Zmieniony przez - Majkelox w dniu 2010-11-06 15:16:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1682
moze jakis wyciąg?

Filmy Online

http://oblukaj.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11980
Właśnie zbieram kase bo chyba tylko tego mi brakuje.. Obciążenia mam 150kg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 380
siłka fajna ;] sam chciałbym mieć taką ale niestety nie mam miejsca ;/

Czym cięższy trening, tym lżejsza walka.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15646
Siłka dobra jak na początek SOG. Luknij do mojej https://www.sfd.pl/Moja_siłka-t624289.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14359
to betonowe obciazenie sprobuj wymieniac powoli jak bedziesz miec fundusze, nie dosc ze malo waza jak na swoje gabaryty to jeszcze sa malo wytrzymale.

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-11-06 21:03:03

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11980
Precedens wiem też to słyszałem mimo wszystko jestem zadowolony z tego. Uzywam już ich 3miesiące dzień w dzień nieraz mi spadły i wylądają jak nowe. Co do wagi każdy ważyłem i waga sie zgadza, jednak masz racje jest to dość śmieszne że 5kg jest dwa razy grubsze od 10kg żeliwnych. Jedyne co mi przeszkadza to wąskie stojaki czy da sie coś z nimi zrobić czy tylko wymienić laweczke? Strasznie mi przeszkadzają gdy ćwicze klate bo musze wybijać wąskim uchwytem i rozszeżać ręce na gryfie co jest męczoce a gdy już siły niemam przy odkładaniu sztangi musze uważać żebym sobie ręki nie przygniótł co nieraz już mi sie zdarzyło. Pzdr.

Zmieniony przez - Majkelox w dniu 2010-11-06 21:58:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14359
wiem, ze nie sa zle, bo sam na poczatku kiedys takie mialem. z czasem zobaczysz ze duzo miejsca zajmuja, jak na sztange bedziesz musial ladowac 60-100kg to betonowe obciazenie bedzie problemem. pozdro

z szerokoscia lawki raczej nic nie zdzialasz, bo jest zintegrowana ze stojakami.

Zmieniony przez - Precedens w dniu 2010-11-07 02:11:32

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Montrualne mięśnie

Następny temat

Dziwne Skurcze pomocy ...

electro
Polecane artykuły