Szacuny
0
Napisanych postów
34
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
595
witam
od paru miesięcy jestem na redukcji w sumie to dieta była taka że 3 dni 2000kcal i jeden dzień obżarstwa słodyczami itp i tak przez jakieś 5 miesięcy aeroby to rowerek 1-2 razy dziennie 40-60 minut
więc nie chce już się bawić w redukcje w pasie mam 88cm lecz wydaje mi sie że jest bardzo mało tłuszczu siłowego dotychczas nie robiłem
1. jak przejść na mase jak najszybciej? dodawać jakoś stopniowo kalorie czy aeroby zlikwidować bo tego nie rozumie
2. czy na masie przy zdrowym jedzeniu zredukuje mi też sie coś fatu?
2.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3057
Napisanych postów
51895
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
351418
1.możesz podbijać kcal i zostawić aeroby - opcja bardziej pożądana lub wywalić aeroby na początek i zobaczyć jak przy takiej kaloryczności Ci idzie, jeżeli masa pójdzie do przodu nie zwiększaj nic na razie.
2. zbyt dużo czynników by gdybać, ale skoro nie trenowałeś jeszcze na siłowni to bardzo możliwe.
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
595
wklejam pare zdjęć ;) moj problem to brzuch jak balon ;( gdy go wciągne jest normalny i nie widać że to zrobiłem a obwód pasa wtedy to jakieś 85-86 cm
czyli mam ciągnąć aeroby codziennie dodać siłowy i podbijać kcal tak ?
proszę odrazu o ocene czy dużo tego fatu jest?
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
595
s.m.p.a. dzięki za opinie ale troszke mnie zasmuciłeś bo chciałem przejść na mase bo już naprawde nie wytrzymuje redukcji a czy jest sens dodać siłowy ?? czy zostawić same aeroby?? dieta jest 2000kcal ww na poziomie 1,5g/kg tylko właśnie jak mówiłem problem z obżarstwem bo nieraz występowało ono codziennie... więc nie wiem czy dać więcej węgli czy jak ?? długo może trwać taka redukcja w moim przypadku ??
Szacuny
40
Napisanych postów
6924
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
117946
jesli Cię męczy redukcja i mała ilosc jedzenia to spróbuj zwiekszyc aktywnosc, będzie mozna troche dołozyc kcal
trening siłowy jak najbardziej jest sens właczyc do redukcji, aeroby swoja drogą