Witam.
Poniżej przedstawiam moją "dietę" oraz inne informacje.
Proszę o Wasze sugestie, poprawki oraz zrozumienie.
Wiek: 17lat
Wzrost: 184cm
Waga-77/79kg
Staż na siłowni: 4 miesiące
Śniadanie: 7:20
2 kromki chleba razowego z margaryną ramą, na to zmiennie szynka/pasztet/serek topiony
Drugie śniadanie (szkoła): ok. 9:00 / 11:00
To samo co wyżej, tyle że nieco więcej
Obiad:
Nie mam tu żadnej konkretnej jednej rzeczy ustalonej, poprostu jem to co mam na obiad :) (tradycjny obiad)
Kolacja: 19:00
5 kromek chleba razowego z margaryną ramą do tego: szynka, pomidor, pasztet, serek topiony, śledź z puszki
Płatki kukurydziane z mlekiem. jako dodatek dosypuje troszkę kakao.
Dodam iż od jakiegoś miesiąca przyjmuję kreatynę olimpa 1250 mega caps lecz nie widze po tym szczególnego efektu.
Proszę o zrozumienie ponieważ jestem początkujący w tych sprawach. Liczę na Wasze poprawki oraz sugestie.
Poniżej przedstawiam moją "dietę" oraz inne informacje.
Proszę o Wasze sugestie, poprawki oraz zrozumienie.
Wiek: 17lat
Wzrost: 184cm
Waga-77/79kg
Staż na siłowni: 4 miesiące
Śniadanie: 7:20
2 kromki chleba razowego z margaryną ramą, na to zmiennie szynka/pasztet/serek topiony
Drugie śniadanie (szkoła): ok. 9:00 / 11:00
To samo co wyżej, tyle że nieco więcej
Obiad:
Nie mam tu żadnej konkretnej jednej rzeczy ustalonej, poprostu jem to co mam na obiad :) (tradycjny obiad)
Kolacja: 19:00
5 kromek chleba razowego z margaryną ramą do tego: szynka, pomidor, pasztet, serek topiony, śledź z puszki
Płatki kukurydziane z mlekiem. jako dodatek dosypuje troszkę kakao.
Dodam iż od jakiegoś miesiąca przyjmuję kreatynę olimpa 1250 mega caps lecz nie widze po tym szczególnego efektu.
Proszę o zrozumienie ponieważ jestem początkujący w tych sprawach. Liczę na Wasze poprawki oraz sugestie.
Krzysztof Piekarz