Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
Olimpia_P - dlaczego nie wolno eliminować węgli rano? I dlaczego ig uważasz za tak istotny wyznacznik. Ryż nie ma niskiego ig, niski ig ma np fruktoza, której ja osobiście nie poleciłbym nikomu jako źródło wegli
Szacuny
0
Napisanych postów
280
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
10548
faftaq czyli nie jeść ryżu brązowego ? i jak te płatki owsiane trzeba jeść ? trzeba jakos je na wodzie czy na mleku czy można bezpośrednio z opakowania na tzw sucho ?
Szacuny
1396
Napisanych postów
35562
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
150829
jak najbardziej jeść ryż brazowy, toswietne źródło wegli
ja po prostuuważam iż nie koniecznie ig jest wyznacznikiem jakości weglowodanów, ma on oczywiście pewne znaczenie - ale niczego nie determinuje
płatki owsiane - jesli masz niepreparowane termicznie - załałbym chociażwrżtkiem i pozostawił do lekkieg ostudzenia, albo kilka godzin wczesniej zalałbym wodą letnią/chłodną
Szacuny
0
Napisanych postów
280
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
10548
a to nie będzie taka papa te płatki bo kiedyś jadłem hmm nie pamietam jak to sie nazywa ale własnie to było podobne do płaktów i to z mlekiem wymieszałem to taka papka była bardzo niedobra ? zadam inaczej pytanie czy jak je będe jadł na sucho to też moge mieć problemy takie jak teraz mam ?