SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

EKPERCI POMOCY!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10548
nickie ig?
a podobno na noc nie należy sie opychać węglami ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10548
oj pomyliłem sie ;p twaróg z serkiem ;p
własnie zjadłem jajecznice bez chleba zobaczymy co to będzie :)
...
Napisał(a)
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4438
a z czym ta jajecznice zjadłeś??? Bo rano nie wolno całkowicie węgli eleiminować!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10548
to zaraz przyswoje płatki
...
Napisał(a)
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4438
Tylko owsiane, od biedy zytnie, a nie jakieś cornflaksy czy nesquiki :P
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Olimpia_P - dlaczego nie wolno eliminować węgli rano? I dlaczego ig uważasz za tak istotny wyznacznik. Ryż nie ma niskiego ig, niski ig ma np fruktoza, której ja osobiście nie poleciłbym nikomu jako źródło wegli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10548
faftaq czyli nie jeść ryżu brązowego ? i jak te płatki owsiane trzeba jeść ? trzeba jakos je na wodzie czy na mleku czy można bezpośrednio z opakowania na tzw sucho ?
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jak najbardziej jeść ryż brazowy, toswietne źródło wegli

ja po prostuuważam iż nie koniecznie ig jest wyznacznikiem jakości weglowodanów, ma on oczywiście pewne znaczenie - ale niczego nie determinuje

płatki owsiane - jesli masz niepreparowane termicznie - załałbym chociażwrżtkiem i pozostawił do lekkieg ostudzenia, albo kilka godzin wczesniej zalałbym wodą letnią/chłodną
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10548
a to nie będzie taka papa te płatki bo kiedyś jadłem hmm nie pamietam jak to sie nazywa ale własnie to było podobne do płaktów i to z mlekiem wymieszałem to taka papka była bardzo niedobra ? zadam inaczej pytanie czy jak je będe jadł na sucho to też moge mieć problemy takie jak teraz mam ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 74 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2484
Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-10-07 14:13:28

siła, masa, rzeźba, p******nięcie!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pobudzenie na cyklu

Następny temat

Prosba o pomoc w palaczeniu odzywek

electro
Polecane artykuły