1. Sciaganie drazka
Vena, Iza. ok. dzieki, sprobuje ciagnac do dsamej klatki, a jak mi sie nie uda zmniejsze ciezar
2 wiosło fajnie wygląda,ale bardziej bym ugięła nogi
Vena ale jak bardziej ugne nogi bede sztanga walic w kolana ??
3. przyciaganie: czyli plecy mam zostawic w miare nieruchomo. ruch tylko rekami?
Aga nie rob clusters na maszynie, jak juz robisz maszyne rob normlanie w seriach ciaglych, maszyna nie przybliza cie do normlanego podciagniecia, rozumiem ze nie dajesz ciagle rady sie opuszczac, bo to by bylo nalepsze
tylko, ze gdybym nie robila clusters, (czyli tych 5-10 sek przerwy miedzy powtorzeniami w serii) musialabym zmniejszyc obciazenie
Iza teraz bardzo dobrze czuje plecy, duzo lepiej niz podczas opuszczanio-spadaniu
bardzo fajnie wyglądasz taka szczuplutka
Wspaniała figura!

bardzo dziekuje, nie jestem przyzwyczajona do komplementow dot mojej figury..
elmihu 
na tylek dodatkowo jeszcze wyroki warto robic (ja nie moge).
dzieki, rozciaganie wykorzystam jutro
vajolet dzieki
13 WRZEŚNIA
BEZTRENINGOWY
1800kcal
1. ryz brazowy 50g, kura
2. owies, mleko
3. kasza 50g, kura, brokuł
4. kasza 50g, kura, brokuł, jablko
5. chili con carne,
6. fasolka szparagowa
14 WRZEŚNIA
TRENING
1.
RDL 5x6
rozgrzewka 40kg x10, 60kg x8
70kg x6 / 72,5kg x6 / 75kg x6 / 77,5kg x6 / 80kg x5
ciezary bez zmian, ale
wreszcie porzadnie ciagnelam posladkami 
, cwiczylam rano, pusta sila i moglam sie odpowiednio skupic
2.
uginanie nog w lezeniu 4x8
30kg x5 / 26kg x6 / 26kg x5 / 22,5kg x7
mniej niz poprzednio, po rdl-u mialam juz dosyc
09/09: 30kg x7 / 30kg x6 / 25kg x8 / 26kg x7 walka
3.
odwodzenie nogi do tyłu (wahadlo) 2x12
40kg na noge 2x12
5.
odwodziciele (fotel) w pochyleniu do przodu 3x15 30sek
73 (+1)kg x 15, x14, x15
6.
wypychanie suwnicy nogi wysoko x 100 - kiler
20kg, 5 krotkich przerw
(wczesniej robilam uginanie w lezeniu)
2500kcal (cały dzien chodzilam glodna)
1. kuskus 50g, wol w sosie pomidorowym
2. ryz brazowy 50g, chili con carne
3. j.w. + sliwki
4. ryz brazowy 50g, kura, kurki, fasolka
5. j.w.
6. wiesniak, pomidor, brukselka
+
tran, mineraly
Zmieniony przez - agak w dniu 2010-09-14 21:36:01