Witam, obecnie jestem w trakcie cyklu redukcyjnego, z bardzo dobrym skutkiem -7kg w 2tygodnie... Obecnie mam 180 cm wzrostu i ważę 74kg, ale szybko idzie w dół... Jadę na HMB, Scorch'u i L-Karnitynie... Cykl na tym chcę zrobić ok 120 dni (3 miesiące) a robię już 2 tygodnie, celowo tak długi bo chcę "wytopić" cały zbędny tłuszcz... Jeśli coś jest nie tak, to mogę to skrócić - poradźcie mi...
Sęk w tym, że po skończeniu redukcji chciałbym te elegancko wyrzeźbione mięśnie "wypełnić" masą... Tak abym urósł, miał czystą masę mięśniową i pokaźne mięśnie... Zakupiłem już Storm + Schock, może jeszcze jakieś białko ? Dietę bym proponował wysokobiałkową i lekko węglowodanową - 5 posiłków dziennie, dobrze ? Ile razy w tygodniu proponujecie mi trenować ? Bo na "redukcji" ćwiczę 5 razy tygodniowo, bardzo intensywnie, po około 4-5 h dziennie - z tąd ten efekt... Ale wiem że "na masę" ćwiczy się chyba 3-4 razy w tygodniowo... Poradźcie mi ? Dobrze robię ?
Sęk w tym, że po skończeniu redukcji chciałbym te elegancko wyrzeźbione mięśnie "wypełnić" masą... Tak abym urósł, miał czystą masę mięśniową i pokaźne mięśnie... Zakupiłem już Storm + Schock, może jeszcze jakieś białko ? Dietę bym proponował wysokobiałkową i lekko węglowodanową - 5 posiłków dziennie, dobrze ? Ile razy w tygodniu proponujecie mi trenować ? Bo na "redukcji" ćwiczę 5 razy tygodniowo, bardzo intensywnie, po około 4-5 h dziennie - z tąd ten efekt... Ale wiem że "na masę" ćwiczy się chyba 3-4 razy w tygodniowo... Poradźcie mi ? Dobrze robię ?
Krzysztof Piekarz