SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening/Dieta/ Jaka kreatyna na 1raz ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54876
Zwięźle i na temat. Ćwiczę rok bez diety, efekty są przytyłem niecałe 10kg w bicku poszło dobre 4-5cm w klacie z 96cm na 101-102cm. Aktualnie (podczas choroby) ważę 75kg.

Od września zaczynam ćwiczyć z dietą i zastanawiam się czy nie dorzucić do tego jakieś kreatyny.

Powiedzcie mi jaką kreatyne polecacie na 1 raz, najlepiej jak dali byście parę propozycji i z tych "paru" wyłonili najlepszą.
Zwięźle to nie było ale mam nadzieje że na temat
Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5800
Ustal diete w dziale odżywianie bez niej bedziesz stal na czym stoisz moze pojdzie troche masy lecz to slaba ilosc... proponuje wiecej kasy wlozyc w miche a jesli po roku czasu chcesz zabrac sie za jakies cykle to polecam Ci monohydrat vitalmax'a kazdy prawie Ci to podsunie.

Pamietaj trening, dieta i dopiero suple.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54876
Dietę wstawiłem wczoraj do działu odżywianie sprawdzili i poprawili mi ją s.m.p.a. i Mateo 1983. Czyli dietę mam Trening na masę też mam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
tak jak xsnsx napisał, mono vitalmaxa, dobra i tania ;)

Pozdrawiam ;)

"Rosną rozmiary gdy idziesz życiem na skróty"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54876
Rozumiem że to ta ?
https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate_caps-opis226.html

Na dole pisze :
Sportowcy trenujący rekreacyjnie powinni spożywać 5 - 10 g dziennie (10 - 20 kapsułek w dwóch do czterech porcji).Kreatynę należy spożywać zawsze na pusty żołądek (najważniejsza porcj


O co chodzi ? Czyli np.
z rana 3caps.(na pusty żołądek)
przed treningiem 5caps.
po treningu 5 caps
i na noc 3caps.
Czyli łącznie 16caps. w ciągu dnia może tak być ?

Będą efekty ???



Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2010-08-18 10:39:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
lepiej w prochu
https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis222.html

w dni treningowe 5g rano przed posilkiem i 5 g po treningu
a w dni nietreningowe 5g rano tylko ;)

płaska łyzeczka=5 g

Pozdrawiam ;)

"Rosną rozmiary gdy idziesz życiem na skróty"

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
spozniony.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-08-18 10:43:09

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54876
Kamilek 93 czyli pierwszą dawke 5 gram to jak się obudzę przed tzw. "śniadaniem" tak ?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
mozesz przed sniadaniem, lub po.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1089
dokładnie ;) ja zawsze brałem na czczo i po 20 - 30 min sniadanie :P możesz jeszcze dokupic carbo, tak jak na planuje i powinno byc dobrze :D

Pozdrawiam ;)

"Rosną rozmiary gdy idziesz życiem na skróty"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54876
Co ja bym bez was zrobił dzięki
Ostatnie pytanie. Tam w sposobie użycia pisze żeby rozpuścić w 200ml napoju ja będę rozpuszczał w wodzie bo wydaje mi się że to najlepszy sposób ale można np. w tymbarku itp ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

braki HMB

Następny temat

Rozpiska supli mon + cell pump + bcca

electro
Polecane artykuły