SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna na pierwszy raz ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Siema!

Na siłowni ćwiczę jakoś od września do grudnia potem miałem miesiąc przerwy i teraz styczeń. I chciał w końcu pójść o krok dalej i kupić jakąś kreatynę. Mam już wybraną a dokładnie chodzi mi o CM3, i teraz nie wiem czy na pierwszy raz kupić od razu 500g czy może lepiej 250 na 1 cykl i na 2 cykl dopiero 500g. Dzięki z góry za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6869 Napisanych postów 76483 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 639879
poćwicz jeszcze kila miesięcy bez kreatyny
za jakiś czas zrobisz cykl - wylicz ile będziesz potrzebował - długość cyklu DT i DNT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2493
Na pierwszy raz poleciłbym Ci raczej standardowo, stare sprawdzone mono, bardzo dobre opinie zbiera universal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6869 Napisanych postów 76483 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 639879
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2493
napisałem tylko że dużo dobrego słyszałem o universal, ale w zasadzie jakie mono to racja że bez róznicy
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10726

chwdp

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Magnez w Magnezie.

Następny temat

Energia

Whey vit