Szacuny
0
Napisanych postów
65
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1315
Witam. Nie mogę znaleśc tematu, który by zawierał odpowiedz na moje pytanie. Mianowicie, znalazłem dośc tanio 15 kg worek z białkiem z ostrowii i zastanawiam sie nad jego kupnem. Zwracam sie do was z wielką prośbą o pomoc. Warto to kupić czy lepiej kupić inne białko, którego będzie mniej ale jednak renomowane. Jeśli nie to jhakie białko kupić?
Szacuny
0
Napisanych postów
65
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1315
A jeśli o jakośc tego białka? o jakie ono jest? To znaczy co do sprzedawcy to nie wiem czy jest on pewny... Myślę że smak ąz tkaiego problemu by mi nie sprawił.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Najgorsze jest to, że Ci ten smak raczej nie przypasuje. A jeśli Ci nie przypasuje to 14 kg wyrzucisz, czy będziesz sie pol roku zmuszal do jego wypicia ?
Jeśli smak Ci obojetny - kupuj. Stosunek cena do jakosci - ok.
Szacuny
0
Napisanych postów
65
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1315
moze zaryzykuje i sprubuje. Smak napewno nie bedza za bardzo pasowal ale mysle ze dam rade albo znajde na to jakis sposob (banan czy cos :D) Głownie chodzilo mi o jakosc tego bialka czyli przyswajalnosc, przeczytalem wiekszosc tematow i sa skrajne odpowiedzi bądz dwuznaczne...