SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MICELLAR CASEIN NowOŚć Super Białko na NOC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261



Micellar Casein

Millera Casein jest wytwarzane w specjalnym procesie produkcyjnym dzięki któremu jakość, BV i skład aminokwasów jest dużo wyższy od innych rodzaju kazeiny .

Specjalny sklad z 10% Alpha-Lactalbumin, 10% Beta-Lactoglobulin, 40 % Alpha S-Casein, 30 % Beta Casein i 10 % Kappa Casein pozwala na równomierny i ciągły dopływ aminokwasów od 30 min po spożyciu do 8 godzin .

Micellar Casein
jest bardzo smaczne, nasyca, działa antykatabolicznie nadaje się doskonale jako białoko na noc lub podczas ostrej diety aby organizm miał dopływ aminokwasów poprzez 8 godzin






* MICELLAR CASEIN - 100% NATURAL & BIOACTIVE

* CASOMORPHINEN & GLYCO-MACRO-PEPTIDE

* 20% GLUTAMIN, 20% BCAA, FAST 50% EAA

* 8 h TIME-RELEASED PROTEIN-MATRIX

* ANTI-KATABOL

* Długotrwale dopływ aminokwasow

* Nasyca (dieta)

* Enzymy trawienne & MULTIVITAMIN

* ASPARTAME FREE

* BARDZO DOBRY SMAK



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Osobiście piłem i jadłem już smak Waniliowy i Czekoladowy

przy 30 gramach na 170-200 ml wody robi się gęsta konsystencja zdolna do wypicia

przy większej ilości gram białka robi się budyń , parę machnięć Shakerem i Mamy Budyń dosłownie BUDYŃ.

Smak - Czekoladowy to tak jakby Kinder Bueno

Waniliwowy - Waniliowy, Śmietankowy

Oba smaki mi podeszły chociaż zazwyczaj wole Czekoladowe Smaki.

Co najważniejsze występuje uczucie sytości najedzenia po BUDYNIU.

Bardzo Fajne i Smaczne Rozwiązanie zamiast Twarogu na Noc.




Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-01-13 14:09:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kozak skład i dobra cena jak na tak prestiżowy surowiec.
ciekawe jak smak

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2010-01-13 14:09:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33227
Smak całkiem OK. Rozpuszcza się ładnie i ma gęstrzą konsystencję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 626
.


Zmieniony przez - jonlenon w dniu 2010-01-13 14:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
Już pisałem w dziale hi tec to tu też napisze

Wczoraj spróbowałem tego białka, kumpel mi dał na spróbowanie jedną porcję parę dni temu, smak waniliowy, spróbowałem go przed snem, wlałem przez przypadek trochę więcej wody niż chciałem, ale konsystencja mimo to była trochę gęsta, smak bardzo dobry, po wypiciu czułem się najedzony, ogólnie z tego co kumpel mówił było tam 40-50gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
tylko, ze to nie jest kaziena micelarna

zeby powstaly micele kazeinowe potrzebna jest obecnosc wszystkich 5 frakcji: alfa, beta, delta, gamma i kappa a w tej odzywce ich nie ma sadzac po skladzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
i każde białko kazeinowe będzie gęste,
także nie ma się czym jarać.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Encorus jaki smak próbowałeś ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
próbowałem wanilie. ma taki specyficzny posmak, z czyms mi się kojarzy ale nie wiem z czym

Smak dobry, jak dla mnie lepszy niz waniliowy whey fusion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Interesuje mnie bardzo smak czekoladowy bo zaciekawiło mnie to porównanie do Kinder Bueno...

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!

Następny temat

ACTIVLAB NOWOŚĆ !!! Musli Gainbody 15

WHEY premium