SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MAN Clout czyżby podróbka ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4183
Witam
Przyszła dzisiaj do mnie pucha Clouta i mam parę zastrzeżeń co do tego produktu. Kiedyś miałem już styczność z tym suplementem i powiem tak... Kosztował on 140zł, na opakowaniu była data ważności oraz posiadał oryginalne wieczko. Dzisiaj przyszła do mnie kolejna pucha z allegro. Cena to 129zł oraz parę rzeczy które ulegają dyskusji.
1. Brak daty ważności na opakowaniu!
2. Zupełnie inna miarka
3. Dziwne wieczko
4. Inny typ nakrętki
Zastanawia mnie czy to nie jest podróbka ? Seria produktu to: F2301 BB1011

Poniżej fotki porównawcze:













Zmieniony przez - Wiorec w dniu 2010-07-29 14:34:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9825
Niedawno skonczylem cyklon z udzialem clouta proch byl bialy i miarke mialem taka sama takze nic sie nie boj tylko szamaj
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
1011 to data ważnosci
10.2011

wszystko wyglada poza tym ok, wieczka mogli zmienic , miarki również co jest czesto spotykane u wielu firm

Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-07-29 14:38:57
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4183
No to jeszcze dodam coś ważnego o czym zapomniałem napisać, otóż cały ten proch z puszki jest mocno biały. Wcześniejszy clout był przeplatany różowy z białym. Tutaj jest praktycznie tylko biały. Nie wiem co o tym myśleć :/
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 13475 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83568
Konsystencja/kolor w odzywkach szybko sie zmieniaja moze nowa partie wypuscili?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9685
spróbuj go i zobaczysz czy bedzie działal tak jak tamten
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
dzialanie clouta trudno okreslic gdyz nie jest on typowym przedtreningowcem.

powiem szczerze, ze gdybys kupic w sklepie to nie byloby problemu z takimi domyslami.
a tak na allegro kupiles i teraz sa czarne mysli
jezeli byl to przedmiot pojedynczy u sprzedawcy, to fakt moze byc walek.
jezeli wiecej sprzedawal to watpie by komus sie oplacalo to podrabiac.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15966
moze to inny smak... clout ma rozne smaki?

tak

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
kiedys zmienila sie partia i to dosc znacznie.
wielkosc puchy jak i kolor proszku.
ale to chyba bylo rok czy nawet wiecej temu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4183
Kupiłem to od kolesia na allegro który sprzedawał około 70 różnych supli. Brat brał od niego NO-Xplode który przyszedł z cloudem w jednej paczce i tam wszystko wygląda ok. Co do smaku to na razie brałem łyżeczkę na język i smakuje o dziwo za***iście jak jakaś guma balonowa z lekkim kwaskowatym posmakiem. Ogólnie zaczynam na tym jechać od poniedziałku.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
to smakuje ok.
bo wlasnie taki smak ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4183
Całkiem prawdopodobne ponieważ pisząc że miałem już do czynienia z cloudem nie chodziło mi o to że to dokładnie ja brałem... Brał to mój brat który też się zastanawiał wraz ze mną czy ten mój to nie podróbka. W każdym razie aby rozwiać wątpliwości dam tutaj znać za jakiś czas czy mnie "porobi" :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SizeOn + Shock Therapy + Hard Mass. Czy to dobry zestaw?

Następny temat

cykl na jablczanie, jakie dawki.

electro
Polecane artykuły