Siema, mam taki problem bo nie wiem co dołożyć do mojego zestawu.
Ćwiczę na siłowni 3x w tygodniu i gram codziennie w piłkę nożną więc można to do biegania zaliczyć :D.
Myślałem nad ACTIVLAB L-karnityna 1000 bo chcę spalić tłuszczu trochę.
Dodam, że mam zamiar robić też a6w.
Ćwiczę na siłowni 3x w tygodniu i gram codziennie w piłkę nożną więc można to do biegania zaliczyć :D.
Myślałem nad ACTIVLAB L-karnityna 1000 bo chcę spalić tłuszczu trochę.
Dodam, że mam zamiar robić też a6w.
Krzysztof Piekarz