SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

0 treningu, ale pytanie. . .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3119
Ułóż sobie dietę na masę i będzie ok , a na odżywki przyjdzie czas..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10562
Każdy ma szanse na dobrą sylwetkę -pytanie z dupy...
A jeszcze bardziej z dupy jest pytania "która odzywka jest lepsza"
A moze byś tak zapytał czy dietę masz dobrą, co??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3314 Napisanych postów 72177 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 459133
chłopaki, nie pojeżdżajcie go tak odrazu, nie lepiej wytlumaczyc spokojnie?.
My mu pomagamy, on zrobi co chce, po co takie teksty w stylu że " ło bede cwiczyl na powaznie i pił gainera" , chłopak prosi o pomoc a wy robicie jakis offtop o *******ach.
My z Galerii odsyłamy do działu ODŻYWIANIE, tam poczytasz tematy dowiesz sie jak rozpisac sobie diete, moze ktoś kompetentny Ci pomoże w tym, ustalisz sobie dodatni bilans kaloryczny, wrócisz do działu Galeria Zdjęc za pare miesiecy lub rok i pochwalisz sie swoją sylwetka i zatkasz tych ktorzy wlasnie cie tutaj pojeżdżaja:)
To takie proste, wystarczy chęci.
Pozdrawiam

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11740
absolutnie nie masz zadnych szans na fajna sylwetke.
aby miec fajna sylwetke nalezy urodzic sie kulturysta i wtedy podazac tym sladem
to nie dla smiertelnikow.
jak nie urodzisz sie na rzezbie to daj sobie lepiej spokoj bo nic z Ciebie nie bedzie.

wpie*dalaj sobie lepiej tego gainera i rób pompki a klata Ci spuchnie że siwe dymy !

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8439
Suplementy jak najbardziej, polecam kreatynę. Nie wiem dlaczego tyle osób poleca czekać z suplami. Czekać na co? Jak masz pieniądze, to czemu nie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18927
barnabas mędrcze wracaj na vitalie udzielać porad

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11740
barnabas26 wyjdz

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10562
barnabas to bardzo proste ze wszystko dzieli się na etapy.
I sport mający na celu budowanie muskulatury także. Pierwszy etap to rozpoczecie treningów i dobór diety. Kolejny to udoskanalanie treningów i diety tak by zapobiec stagnacji. Dopiero gdy stagnacja następuje pomimo dobrych treningów i diety to można siegnąc po suplementy i piąć się dalej w górę w tej dziedzinie.
Potem to juz wiadomo, sięga się po coraz mocniejsze suplenmenty a niektórzy po doping...
Natomiast nie należy zaczynać od dupy strony i najpierw sięgać po suplementy (lub co gorsza sterydy) a potem dopiero myśleć o diecie i treningach (choć niektórzy o tym i tak nie myslą bo uważaja że wszystko za nich zrobi proszek z opakowania)
To jest bardzo proste chłopak nawet nie wie czy podoła treningom i diecie. Nie wiadomo czy bedzie miał motywacje i czy nie rzuci tego w pierony po miesiącu ćwiczeń. Gdyby tak się okazało a on posłuchałby Twojej rady to plułby sobie w brode że wyrzucił kilka stów na suplementy w błoto bo i tak nie ćwiczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Musisz zaopatrzyć się w tak zwany SYNTHOL - efekty gwarantowane !

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 396
Suple daje się w momencie gdy efekty z diety + treningu są już zerowe bądz bardzo małe ... dlatego warto poczekać potem może zabraknąć tego koła ratunkowego...
Tak jak wyżej podstawa D I E T A !

Cały czas poszerzam swoją wiedzę na temat ludzkiego organizmu ...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla endomorfika do oceny

Następny temat

Poczatkujacy ze sprzetem. Ile serii, powtorzen itd. ?

electro
Polecane artykuły