SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o rodzaj treningu!!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2975
witam..

może zaczne od tego jaki staz, i jaki dotychczas trening miałem.

staż = 1,5 roku
dieta staram sie 4-5 posiłków
trening srednio intensywny zalezy od dnia 3 razy w tyg. pon,śr,pt.

trening wykonywałem naprzemiennie czyli jeżeli w poniedzialek cwiczylem (klatka,biceps,triceps,przedramie,brzuch) , środa(plecy barki, nogi,brzuch,kaptury) ....to znowu w piatek to co w poniedzialek....a w poniedzialek po weekendzie to co w srode ....i tak naprzemian...wiem ze zle troche porozdzielalem partie powinno sie cwiczyc raz w tyg kazda partie no ale zawsze tak trenowalem tym bardziej ze od roku na sportowo bardziej niz dla jakis efektow...ale wiem z mojego punktu widzenia ze troche nie dosypiam praca 3 zmiany itd. czesto czuje sie wyczerpany...dlatego mam pytanie ...

ze wzgledu na brak czasu chciałbym trenowac 2 razy w tyg. bardzo intensywnie ale 2 razy taki sam trening jak powyzej ale np. wtorek-( klata,bic,tric,przedramie,brzuch) ....czwartek-(plecy,barki,nogi,kaptury,brzuch) ..... albo zamiast dni wtorek i czwartek ...to moze poniedzialek i piatek

prosze o wypowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 305 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4664
według mnie odpowiedni był by cieżki trening ogólnorozwojowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chciałbym jeszcze dodac, że zalezy mi na masie bo chudzielec ze mnie straszny ...może dlatego, że słabo sie odżywiam a może dlatego, zę mało sypiam...czy takie rodzaj treningu który wyżej przedstawiłem, będzie odpowiedni?

z wyrazami szacunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13688
nie fbw 2 x tydz z tym ze + i seria więcej
pon i czwartek i juz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dziekuje za podpowiedzi, interesuje mnie ten trening FBW. poczytałem na forum o tym ale mam pytanie i ewentualnie o ocene takiego treningu na bazie FBW

wtorek i czwartek ...albo poniedzialek i czwartek ?
nogi 4 serie po 12 -( martwy ciąg, przysiady z obciazeniem)

klatka - 4 serie 12 powtorzen (na płasko, skosy sztanga, rozpietki)

plecy - 4 serie 12 powtórzeń (sciaganie szerokiego drązka za głowe, przed głowe, sciaganie wąskiego trójkąta do klatki siedzac pod kątem, wioślarz)

barki - 4 serie 12 powtórzeń ( sztangielki siedzac, unoszenie na boki sztangielek, wznosy przod , podnoszenie do brody sztangi)

biceps - 4 serie 12 powtórzeń ( modlitewnik gryf ukośny , sztangielki siedzac, wyciąg podchwytem prosty gryf)

triceps - 4 serie 12 powtórzeń - (przysiady na poręczach, francuz, wyciąg uginanie na sznurku )

kaptury - 4 serie po 16 powt. - ( sztangielki)

brzuch .....

---------------------
bardzo prosze o ewentualną poprawkę treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masa

Następny temat

PLAN do oceny !

injelly