SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Split. Co o nim sądzicie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 451
Witam


Jak myślicie; dobry będzie ten plan? Oczywiście chodzi mi o masę

Poniedziałek:
klatka + triceps

wyciskanie sztangi płasko [4 serie]
wyciskanie sztangi na skosie głową w górę [4 serie]
wyciskanie sztangielek na skosie głową w dół [2 serie]

wyciskanie francuskie [4 serie]
prostowanie ramion na ławce [4 serie]




Środa:
plecy + biceps

"dzień dobry" [4 serie]
podciąganie na drążku [4 serie]
wiosłowanie [4 serie]

uginanie ze sztangą szeroko [4 serie]
uginanie na modlitewniku(wąsko) [2 serie]
uginanie ramion w chwycie młotkowym [2 serie]



Piątek:
nogi + barki

przysiady z obciążeniem [4 serie]
wspięcia na palce [4 serie]


wyciskanie zza głowy [4 serie]
wyciskanie sprzed głowy [3 serie]
podciąganie sztangi wzdłóż tułowia [4 serie]



Pozdrawiam i z góry dziękuję za korekty

kurczak, ryz i kreatyna zrobi z ciebie sku.*wy.syna:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1841
Do klatki bym dodał rozpiętki na ławce poziomej. Reszta wg mnie ok.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
na nogi dwa ćwiczenia dodaj
na bica daj dwa ćwiczenia po 4 serie(nie ma po co tak rozbijać)
a na klatke ostani wycisk zamiań na rozpiętki a jeden z dwóch pierwszych wycisków daj sztangielkami
na barki dublujesz wycisk
na plecy to "dzień-dobry" wywal na sam koniec

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 451
chętnie na te nogi bym dodał. może wykroki z hantlami 2 serie? wybrałem to ćwiczenie bo mam do dyspozycji tylko sztangę i hantle... więc dołożyć to?

kurczak, ryz i kreatyna zrobi z ciebie sku.*wy.syna:)

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
wykroki mogą być i nie dwie a 4 serie
dołóż jeszcze np martwy ciag na prostych nogach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 451
a jeszcze powiedz mi ile w tych seriach ma być powtórzeń?:)

kurczak, ryz i kreatyna zrobi z ciebie sku.*wy.syna:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18700
to zależy każdy inaczej ci powie w granicach 12-8

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
to już kwestia bardziej indywidualna
większsość na siłowniah stosuje przedział 8-12 jak Rain_Man napisał, ale poczytaj na forum,bo z powodzeniem można też inne przedziały powtórzeń stosować

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18700
wczesniej cwiczyłem w granicach 16 powtórzen bo wtedy widziałem efekty, teraz zmieniłem trening i wystarcza tak jak napisałem wczesniej.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 451
ok, dzięki wam:) szkoda że wam obu sogów dać nie można;/ stawiam wam duchowego;D

kurczak, ryz i kreatyna zrobi z ciebie sku.*wy.syna:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból

Następny temat

Trening, diete - wszystko na masę (POMOC)

Shoty
Polecane artykuły