Witam Wszystkich
Może na początek coś o sobie. Mam 16 lat, 178 wzrostu i ważę ok.65 kg.
Przeglądałem już forum lecz nie znalazłem zadowalających odpowiedzi więc zakładam tego posta. Mianowicie chciałbym wyrzeźbić mięśnie brzucha, lecz jestem kompletnie zielony i nie wiem od czego zacząć. Nie posiadam żadnego sprzętu i chciałbym ćwiczyć w warunkach domowych. Wiem że potrzebna jest jakaś dieta ale też z drugiej strony nie chciałbym zaburzyć okresu wzrostu(mam nadzieję że jeszcze trochę urosnę). Więc zwracam się z prośbą żeby ktoś może opisał jak mają wyglądać ćwiczenia(najlepiej krok po kroku i takie aby nie zaburzyły wzrostu) i jeżeli już jaką dietę stosować. Dodam też że mam trochę tłuszczyku na brzuchu. Posiadam dużą determinację do tego by ćwiczyć i mam czas ponieważ są wakacje. Proszę o pomoc wszystkich użytkowników a mile widziane są wypowiedzi osób które w podobny sposób ćwiczą lub ćwiczyły.
Może na początek coś o sobie. Mam 16 lat, 178 wzrostu i ważę ok.65 kg.
Przeglądałem już forum lecz nie znalazłem zadowalających odpowiedzi więc zakładam tego posta. Mianowicie chciałbym wyrzeźbić mięśnie brzucha, lecz jestem kompletnie zielony i nie wiem od czego zacząć. Nie posiadam żadnego sprzętu i chciałbym ćwiczyć w warunkach domowych. Wiem że potrzebna jest jakaś dieta ale też z drugiej strony nie chciałbym zaburzyć okresu wzrostu(mam nadzieję że jeszcze trochę urosnę). Więc zwracam się z prośbą żeby ktoś może opisał jak mają wyglądać ćwiczenia(najlepiej krok po kroku i takie aby nie zaburzyły wzrostu) i jeżeli już jaką dietę stosować. Dodam też że mam trochę tłuszczyku na brzuchu. Posiadam dużą determinację do tego by ćwiczyć i mam czas ponieważ są wakacje. Proszę o pomoc wszystkich użytkowników a mile widziane są wypowiedzi osób które w podobny sposób ćwiczą lub ćwiczyły.
Krzysztof Piekarz

