SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak wyrzeżbić mięśnie brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Witam Wszystkich
Może na początek coś o sobie. Mam 16 lat, 178 wzrostu i ważę ok.65 kg.
Przeglądałem już forum lecz nie znalazłem zadowalających odpowiedzi więc zakładam tego posta. Mianowicie chciałbym wyrzeźbić mięśnie brzucha, lecz jestem kompletnie zielony i nie wiem od czego zacząć. Nie posiadam żadnego sprzętu i chciałbym ćwiczyć w warunkach domowych. Wiem że potrzebna jest jakaś dieta ale też z drugiej strony nie chciałbym zaburzyć okresu wzrostu(mam nadzieję że jeszcze trochę urosnę). Więc zwracam się z prośbą żeby ktoś może opisał jak mają wyglądać ćwiczenia(najlepiej krok po kroku i takie aby nie zaburzyły wzrostu) i jeżeli już jaką dietę stosować. Dodam też że mam trochę tłuszczyku na brzuchu. Posiadam dużą determinację do tego by ćwiczyć i mam czas ponieważ są wakacje. Proszę o pomoc wszystkich użytkowników a mile widziane są wypowiedzi osób które w podobny sposób ćwiczą lub ćwiczyły.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11645
Tak. Rób tak jak narysowane. W pierwszym właściwie robisz dwie serie ćw nr1. i po jednej 3 i 2 :)

Pozdrawiam.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 767
http://www.miesniebrzucha.pl/ zobacz to
https://www.sfd.pl/Aerobiczna_szóstka__Weidera_=>wejdz<=-t144665.html
https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html
https://www.sfd.pl/Mięśnie_brzucha-t22298.html
https://www.sfd.pl/Efektywny_trening_brzucha-t267263.html

Zmieniony przez - Mariusz_95 w dniu 2010-06-30 20:14:05

Zmieniony przez - Mariusz_95 w dniu 2010-06-30 20:14:52

Zmieniony przez - Mariusz_95 w dniu 2010-06-30 20:15:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Dzięki Mariusz_95 twoje linki są na prawdę pomocne. Jednak jeśli chodzi o te ćwiczenia Aerobiczna Szóstka Weidera to te serie trzeba wykonywać jedną po drugiej? Jeśli mi jeszcze pomożesz masz soga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1680


Wykonujesz jedną taką serię, odpoczywasz okolo 2 minuty i robisz kolejną serię.

To a6w. Ale z własnego doświadczenia proponowałbym Ci raczej ABS II.
https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Piotrekgol dzięki za włączenie się do tematu. Wiesz jednak wolałbym A6W. A możesz mi powiedzieć czy potrzebna jest do tego jakaś specjalna dieta?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10039
daj sobie spokój na razie z a6w, jeśli chcesz zbudować dobrą mase na brzuchu
w tym planie nie ma w ogóle regeneracji

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Dobra ale w takim razie co polecasz. Wiem że a6w odpada bo gdy spróbowałem po jednej serii tych ćwiczeń to mi potem plecy bolały.
Jak byś mógł to poleć mi coś takiego co by dawało efekty i nie obciążało kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1680
Poczytaj troche o ABS II
https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html

Naprawdę dobry trening. Zacznij od poziomu A jeśli wcześniej nie ćwiczyłeś. Jeśli dasz rade to cwicz dalej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Dzięki Piotrekgol na pewno spróbuje bo słyszałem że to nie obciąża kręgosłupa. A można połączyć to z bieganiem bo mam zamiar biegać raz dziennie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
Można

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a powiedzcie mi czy dobrze rozumuje w ABS II w poziomie pierwszym robi się tylko ten jeden ciąg cwiczen . nie robimy kilku serii ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałosc a siła masa ?

Następny temat

Plan dzielony do korekty....

electro
Polecane artykuły