Witam. Prosiłbym o ocenę planów treningowych, które mam zamiar wykonać na przyszłych sesjach na siłowni. Z czasem będę aktualizował wątek i prosił o dalszą pomoc.
PLAN I
- rozgrzewka
Klata:
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej (4 serie)
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w górę (4 serie)
- rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej (4 serie)
Grzbiet:
- Martwy ciąg (3 serie)
- podciąganie na drążku podchwytem (3 serie)
- podciąganie hantli w opadzie "wiosłowanie (3 serie)
- wznosy barków "szrugsy" (3 serie)
PLAN I
- rozgrzewka
Klata:
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej (4 serie)
- wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w górę (4 serie)
- rozpiętki ze sztangielkami w leżeniu na ławce poziomej (4 serie)
Grzbiet:
- Martwy ciąg (3 serie)
- podciąganie na drążku podchwytem (3 serie)
- podciąganie hantli w opadzie "wiosłowanie (3 serie)
- wznosy barków "szrugsy" (3 serie)
Krzysztof Piekarz